Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha csak a helyes fiúknak...

Ha csak a helyes fiúknak lehet vonzó barátnője, akkor miért ellenzik sokan a prostizást?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok lányok, de ha nektek van igényetek a helyes fiúkra, akkor nekünk fiúknak is lehet igényünk vonzó lányokra, mi értelem olyannal járni, akihez nem tudunk vonzódni? Nyílván ti lányok ezt tudjátok a leginkább, hiszen nálatok hatalmas a mérce, én még nem láttam lányt, aki le tudta volna adni a mércét és összejött volna egy erősen túlsúlyos fiúval, de tőlünk fiúktól szinte már alap, hogy ezt várjátok el, ha nem megy a csajozás. Én nekem csak annyi igényem volt külsőt nézve, hogy ne legyen kövér egy lány, mert én sovány fiúként szerintem ennyi igényt támaszthatok, de nem, még én lettem lehordva, gonosz, felszínes szörnyetegnek, holott épp a lányok rondázak le, meg utasítottak el folyton, meg szívattak meg például úgy, hogy fogadásból taliztak velem.
2013. júl. 1. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány ilyen kérdést írsz még ki ma? Ha az ezekre a kérdésekre szánt időt önmagad fejlesztésére szánnád, 874 csajod lehetne.
2013. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát az a bajod, hogy te alapból olyan csúnya vagy, hogy veled riogatják a környékbeli gyerekeket, neked viszont olyan csaj kéne, aki vonzó, tehát sokkal jobban néz ki, mint te?


Mit adsz cserébe?

Gondolom, nem lehetsz gazdag, és ahogy a kérdéseid elnézem, okosnak se mondanálak.


Ez van.

A nők nem azért járnak valakivel, mert nem akarnak egyedül lenni, és a pasiknak nem JÁR, hogy legyen nőjük.

Régen ez teljesen egyértelmű volt: a férfi dolga megküzdeni a nőért.

Ma nem csak elvárjátok, hogy a nők küzdjenek értetek, még az igényeiket is adják sokkal lejjebb??


Tudod, miért nem lesz neked soha vonzó nőd??

Mert egy vonzó talál nálad sokkal jobb pasit is.

Amíg nem te maradsz a Földön az utolsó hím, addig ebbe jobb, ha belenyugszol.


Te nem vagy hajlandó lejjebb adni az igényeket. Elvárod, hogy a nők változzanak meg, mert neked akkor is JÓ CSAJ kell.


Szerintem meg penészedj meg egyedül!


Egy csaj a sok közül, akinek nem kellesz...

2013. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj prostihoz, kinek mi köze hozzá. Bár lehet, hogy a csajoknak nem csak a külsőddel volt baja.
2013. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért hatalmas a mérce, mert kevés a rendes pasi.... és ne sírj már, mert nem férfias.
2013. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne halgas a töbiekre ismerek ojan.lányt aki ronda mind a ..... de a suli legjobb fiuja kell neki az ojanokat mint maga lerondáza
2013. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!