Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy az utcán látok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy az utcán látok helyes pasikat molett lányokkal, itt az oldalom pedig lecsúnyázzák a duci lányokat sokan?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Mert szerencsére az oldalnak nem sok köze van a való élethez. Komolyan... Ne foglalkozz az itteniekkel.

Velem se.

2014. júl. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Jaja, ne foglalkozz senkivel, jobban jársz.
2014. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kenzoval se foglalkozz ha lehet, vele én foglalkozok. :-P
2014. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
én se utcán se itt nem csúnyázom le őket :D 20/f
2014. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ismerek vékony srácokat is és van nőjük...
2014. júl. 9. 19:22
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

én is vékony vagyok és inkább a teltebb lányok jönnek be és sem itt sem máshol nem tagadom! viszont nem elég a külső! a belső ami nagyon fontos számomra!

21F

2014. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kerida ***** válasza:
100%

Mert a való életben már összetettebb a párválasztás. Ott egy élő ember, annak van megjelenése, kisugárzása, humora... stb. Ezek mind mind pozitív vagy negatív irányba befolyásolnak.


Itt gyk-n kevés olyan eszköz van amivel egy ember a valóját megmutathatja. Linkelhet egy képet magáról, és írhat pár sort. Ennyi alapján pedig nem lehet teljes ítéletet mondani egy emberről. És mégis kérik. Tehát ebből a rövid eszköztárból mi fog kisülni?

- kövér, vagyis, nem törődik magával, lusta, és igénytelen. (még akkor is ha komoly szervi baja van, a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy mi a háttered, mennyit küzdöttél a testsúlyoddal. A jelen számít)


Pedig az is lehet, ha megismernék élőben már sokkal kevésbé lenne unszimpatikus.


Tehát kár ezt a kérdést feszegetni, mert értelmetlen.

2014. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert itt mindenkit leszólnak.
2014. júl. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!