Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "pasi" szó nem sértő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "pasi" szó nem sértő?

Figyelt kérdés

Két (idegen) lány áll egy üzlet kijárati ajtónál és én ki szeretnék menni, de nem férek el. Mikor melléjük érek, az egyik azt mondja, hogy enged ki a pasit. Mivel fél méterre vagyok és hangosan mondja, így hallom.


Tehát ez normális kifejezés? Nem kell megsértődni?

Nem olyan, mintha azt mondanám én, hogy "enged előre a csajt" pl.



2014. nov. 22. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Az én szótárabna is vannak a lányok | csajok | nők és ez nálam nem összekeverendő :D És érzem a különbséget a fiú | pasi | férfi között.

És igen, engem is sért kicsit ha pasinak nevez két csaj. De nem nem akadok le rajta, elvégre ők csajok, nem érzik ezt ;) Egy NŐ érezné :)


Ha érted, hogy értem :)

2014. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Pasi szóban mi a fszom lenne sértő?:D
2014. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne az? :D
2014. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nekem fura, mert még nem találkoztam ilyennel.

Általában idegenek azt szokták mondani, hogy pl. srácot, fiatalembert, nagyon rittkán urat enged ki stb.

2014. nov. 22. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is utálom...


23/F

2014. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért csak nem sértő :-D
2014. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten sért, és kifejezettem rühellem is!

29/F

2014. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!