Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem van mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem van mostanába sok leszbi kérdés?

Figyelt kérdés
Nem ítélek el senkit, sőt. Csak mintha egyre több olyan kérdés lenne. Szerintetek?

2014. nov. 22. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre szinte minden ismerkedős kérdés amit egy lány tesz fel leszbi.
2014. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez a globális felmelegedés egyik mellékhatása.
2014. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is feltünt és az is,hogy sok leszbi ír privit,ez is új.

Különösebben nem zavar.

2014. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy lehet leszbinek lenni bizonyos női társaság engem még idegesít is... pl az ilyen kis szőke kur.vák.Persze csak ha hosszabb időt kell a társaságukba tölteni. Ennek ellenére sok marha még engem hisz leszbinek mert nem vagyok akkora kur.va mint a kortásaim 80 %-a és jellemző rám a magányos korszak meg egy férfihoz nekem mélyebb kötelék kell.
2014. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom se a leszbikkel se a biszexekkel. :) Éljenek úgy, ahogy szeretnének.
2014. nov. 22. 18:20
 6/10 szivimaci válasza:
Én még életemben nem láttam leszbit, csak filmben. Én hetero vagyok 2 gyermekem van és férjnél vagyok, de akkor miért van , hogy álmomban viszont volt már erotikus álmom nővel ???? Talán tudat alatt bi lennék ?? Erre különben azt a választ kapom mindig, "Csak egy nő tudja igazán, hogy mi kell egy másik nőnek", ezért ez normális....... de ezzel mit kezdhetnék?:)
2014. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenki egy kicsit bi, a különbség, hogy a legsürübben a heteró rész fejlődik ki, lép előtérbe. Attól ott van egy kis százalékban a saját nemükhöz való vonzódás.

Tudtad, hogy amikor megfogansz lány is meg fiú kromoszómád is van? Lányként, ha neked a másik kromoszóma nagyobb százalékba fejlődik ki, akkor a saját nemedhez is vonzódsz. Ezt elvileg valami mutációnak nevezik, mert nem az fejlődött ki amelyik "normális" lenne.

Egyébként sokan már házas életük során jönnek rá arra, hogy bi-k.

Amúgy, ha vannak olyan fantáziáid, akkor startból megvan a biség, az a bizonyos vonzalom a saját nemed iránt, csak az van, hogy tudatalatt ezt elnyomod s álomba bontakoznak ki a vágyaid.

17/L/Bi

2014. nov. 23. 12:52
 8/10 szivimaci válasza:
Köszönöm a választ. Szerintem minden szavad igaz.
2014. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szivimaci válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy de ezt soha nem tudom meg, hogy tudnék viszonyulni egy nőhöz, mert férjnél vok, 40 éves és heterokkal senki nem áll szóba :(
2014. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A nökhöz hogy viszonyulni? Azt akkor tudod meg, amikor adott a helyzet...látszik a tekintetém s a nonverbális jelein. De te nem vagy heteró, ha ilyen álmaid vannak :)
2014. nov. 23. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!