Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, bele tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, bele tudnátok így szeretni valakibe? (nem átlagos téma)

Figyelt kérdés

23 vagyok, izomsorvadásom van. Az utóbbi időben rosszabbodik... Már kéne segédeszköz, de nem fogadom el, küzdök, de valószínű elkezdődött a leépülést. 2 lépést tudok megtenni.


A kérdés az, hogy bele tudnátok így valakibe?


Szép lassan lebénulok és magatehetetlenül fogok feküdni életem végéig. Ez a fajta izomsorvadás a szivet és a légzést nem érinti, tehát belehalni nem tudok... csak mozdulatlanul feküdni...('mennyivel jobb")



2014. nov. 22. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:

én ismerek olyan párt, ahol a legénybúcsúkor balesetet szenvedett a srác és lebénult, tolószékes lett. kérte a lányt, hogy hagyja el, mert szeretné, hogy normális kapcsolata, élete legyen. de persze a lány nem hagyta el, azóta is együtt vannak. ez kb 3-4 éve történt. a házat meg mindent teljesen átalakítottak, de tudtommal boldogan élnek. persze náluk csak a lába "nem működik" ,ha szabad ezt a kifejezést használnom, a pasinak, de normális életet élnek.

te mindenedre bénulsz?

am kérdésedre válaszolva, hát... biztos nehéz lehet, de ha szeretném az illetőt, akkor vele maradnék. :)

17/L

2014. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te jó ég...23 évesen ezt nagyon nehéz lehetett elfogadnod...:((( Milyen gyors a leépülés? Mármint mikorra várható a teljes bénulás? Már ne haragudj, ha indiszkrét vagyok, ha nem akarsz, nem kell válaszolnod.

Egyébként ha "normális" helyzetben bele tudnék szeretni az illetőbe, tehát tetszik, megvan a kémia, stb., akkor ilyen esetben is. Ha viszont úgy sem tudnék beleszeretni, ha egészséges lenne, akkor így sem. Szóval engem ez nem befolyásolna. Mármint az érzéseinket nem tudjuk irányítani, és ha beleszeretnék így valakibe, nem hagynám magára.

2014. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Minden mozgáshoz izom kell. Nekem pedig sorvadnak, lebénulnak. Mindenem.


A fent említett történet azért más mert ők nem így ismerkedtek meg. Már szerették egymást, utána jött a baj...

Én a házból sem jutok ki igazán. Az pedig álomszerű, hogy egyszer becsenget valaki, és engem akar.


Köszi a választ!!!


Nyugodtan válaszolhat bárki bármit, nem sértődöm meg semmin...

2014. nov. 22. 20:47
 4/8 A kérdező kommentje:

Néhány év van még szerintem.... fokozatos a leépülés... ha mindenképp mondanom kell valamit akkor kb 5 év.

Remélem több.


Normális életem sohasem volt emiatt...


Bátran kérdezhettek.

2014. nov. 22. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.

igen, utána jött a baj, de sajnos vannak olyan emberek, akik ez miatt képesek elhagyni a párjukat.....

én családomban is vannak betegségek, cukorbetegség, agyvérzés, pszichiátriai betegségek.... de tudom, ezek azért eltörpülnek egy ilyen mellett.

2014. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én igen, és el is tudnám képzelni, hogy egy darabig boldogok lennénk. Öt év tök hosszú idő. Simán lehet, hogy előbb összevesznénk valamin és azért lenne vége:-)

Viszont ha teljesen magatehetetlenné válsz, előbb- utóbb vége lenne, szerintem, nem azért mert elhagylak, hanem mert rámenne erre az egészre a kapcsolat.

De őszintén, ezen majd öt év mulva agyalj. Öt év baromi hosszú idő. Szépen próbálj meg bepasizni:-) Ki mondta, hogy nem megy az agyadra egy év után és rakod ki Te őt? Hajrá!

2014. nov. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint becsajozni:-) Bocs, pasizást írtam:-)
2014. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem igazán nézem, hogy kinek milyen betegsége van, mivel nekem is van jónéhány (igaz, nem mind halálos és majdnem mindegyikből ki tudok gyógyúlni). Tehát ha valakibe beleszeretek, akkor mindegy, hogy beteg-e vagy sem.
2016. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!