Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt újra?

Figyelt kérdés
Egy külföldi srác akivel egymásba szerettünk 2 évvel ezelőtt. Egy jó ideig ment a mindennap skype és beszélünk,ìrunk.. így szeretlek meg úgy,örökre stb. és várunk egymásra.. aztán egy idő után változtak a dolgok..azt mondta hogy nem tud szeretni úgy ekkora távolságban így hogy nem tudunk találkozni. Egy világ dőlt össze bennem de elfogadtam. Azután is beszéltünk de mint csak barátok.. aztán valahogy odakerült a sor hogy találkozni akarunk egymással újra és ki is mentem hozzá 1 hétre és szinte minden ott folytatódott ami abbamaradt.. csóknál több akkor sem volt de borzasztó nagy szerelem meg romantika minden.. hazajöttemés rá 2 hónapra megint a távolságban nem megy inkább megint csak a barátság.. Azóta eltelt egy év de mindennap beszéltünk mint barátok és most következett be amit nem akartam.. megszünt a beszélgetés közöttünk 2 hónapig.. azt hittem ennyi lesz és vége már soha nem beszélünk, erre a napokban jött az üzenet és megint annyira kedves és mindennap ír.. érezhet valamit? Ő sem tud elengedni? Vagy miért van ez? Miért írt újra ha úgysem szeret? Persze azt nem tudja hogy jövőre ki fogok költözni és nagyon közel leszek hozzá...
2014. nov. 22. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosznak átszani de "ez az élet rendje". Nekem is mondott olyat az exem, hogy ő mással már nem tudná elképzelni stb. aztán "röhögve" (na jó csak könnyedénÖ lecserélt (kis túlzással) 1 nap alatt szinte.
2014. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De hogy miért írt? Ismét el szeretném kerülni a gonoszság látszatát, de talán valami érdeke van benne... :S
2014. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Ha nincs ló, jó a szamár is." Szerintem ezért.
2014. nov. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez gonoszan hangzik, de én sem tudom elképzelni, hogy egy fiú ilyen romantikus volna, hogy hónapokig szarik a fejedre, aztán "mégsem tud elengedni". Nyilván bejössz neki, de valószínűleg kinn éli a kis életét, amikor meg pangás van, akkor jól esik egy kicsit kavarni veled is.
2014. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!