Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Ilyen helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudom már tovább magamban tartani a dolgokat és nem nagyon tudtam bárkihez is fordulni ezzel a gondommal.

Szóval, beleszerettem egy srácba, aki ezt nem tudja, nem is fogja. Korábban visszautasított, aztán, mivel rá voltam kényszerítve, hogy vele legyek (egy nagyon összeszokott baráti társasághoz tartoztunk/tartozunk) szépen lassan elhitettem vele és mindenkivel, hogy csak barátként nézek rá. Aztán egy idő után elég jó viszonyban lettünk. Megbízott bennem, én is benne. Viseltem a tudatot, hogy semmit nem akar és van neki egy lány aki nagyon tetszik (ez a lány eléggé erkölcstelen életmódot folytat, hagy ne kelljen részleteznem) természetesen a jó külseje és az elérhetetlensége miatt, nem akar tőle semmit, barátja is van. Nagyon sok lány bukik erre a srácra, de többségükre tesz magasról. Engem sem tudna a közelében sokáig viselni ha tudná, hogy érzek iránta, legalább is szerintem, mert régen nem volt túlzottan feldobva tőlem. Ismerem már valamennyire, jót is rosszat is tudok róla. De a legutóbbi hétben eltávolodtunk.. jó párszor előfordul, hogy nem mondja el, ha valami baja van, vagy akármi, tőlem viszont elvárja, hogy számoljak be mindenről. És romlik.. bukásra áll, ráállt a bagóra, félek a fűhöz is hozzányúlna, soha nincs otthon, és állandóan csak a bulik.. családi problémák is vannak náluk bőven a súlyosabbik fajtából és a szerelmi csalódás is betett neki, gondolom. Segíteni akarok neki, de se rám, se másra nem hallgat. Mit tehetnék?

16/L



2014. nov. 22. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Lapozz. Szerezz mást, még fiatal vagy, natural selection, soha sem fogja meghálálni, ha most "segítesz neki" ráadásul az nem segítség, hogy ezzel a világnézettel még egy csaj is aládolgozik, hogy menjen az élete. tanuljon a bajokból a tragédiákból, és erősödjön meg.
2014. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Csak azon lehet segíteni, aki engedi, hogy segítsenek neki.
2014. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg kiszeretni belőle, egy ennyire értelmes lány normális srácot érdemelne, nem egy nemtörődöm idiótát.


23/F

2014. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én tényleg igyekszem, de hát nem egyszerű minden nap látni.. de mindenesetre igazatok van.. :)
2014. nov. 22. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!