Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, komoly problémáim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, komoly problémáim vannak a szexszel. Két hónapja szinte minden szex után úgy érzem, mintha sav marná a hüvelyem, pedig régebben nem éreztem ezt semmitől, és ugyanolyan óvszert használunk. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ezen kívül rengeteg problémám van. A szüzességem elvesztése óta állandóan minden szex után felfazok, amit 3 nőgyógyász és 3urologus vizsgált ki. Streptococcus agalactiae okozta, de 3x negatív lett 15doboz antibiotikum kúra után a tenyésztés hüvelybe és pisibe is. De Továbbra is kiújult, ezért esemény utáni antibiotikumot szedek és hüvelyflóra helyreállítót rendszeresen használok. Főleg a sav érzésre szeretnék magyarázatot, de vevő vagyok Mindenre. Nőgyógyász annyitmondott, hogy kicsit bővebb a hüvelyváladek és hüvelyflóra helyreállítót adott, aiket addig is használtam. Persze nem segített. Dr 3 nőgyógyász és 3urologus már agyon vizsgált, ugyhogy nem azalapok hiányoznak.

2014. nov. 22. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát. nem akarlak megijeszteni, de nekem is 3 nőgyógyászom és 2 urológus nem javított semmit. Volt gyulladásom, helyreállították (elvileg). Ez után még mindig problémáim voltak, ugyanis nem sikerült a szex. Szerencsére sikerült egy ismerős magán nőgyógyászhoz bejutnom. Most lesz a 3. műtétem és pszichológushoz kell járnom. Csak ennyire akarnak segíteni rajtad az állami dokik.. Ha mostani műtétem meglesz, meggyógyulok.

Ja! és 21 éves vagyok..

2014. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen szedj valamilyen immunerősítőt. Nálam akkor szokott ilyen gond lenni, amikor legyengül a szervezetem, de akkor utána általában rövid időn belül meg is betegszem, pl. torokgyulladással.

És valóban érdemes lenne egy olyan nőgyógyászt keresned, akit olyan ajánl, akit hasonló problémával kezelt és jól csinálta.

2014. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!