Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyom egy házas pasira, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyom egy házas pasira, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ráadásul van egy kis gyermeke is.A feleségével hol együtt vannak-hol külön.Nem rég költöztek újra össze,azaz kb a 20. alkalommal.

Ezek a fenti ényezők azok,ami miatt elhesegetem a gondolataimat inkább,hogy mi volna ha esetleg Ő+Én...(borítsam fel az életét akkor is ha nem szereti a feleségét,-ez tény-csak megtüri a gyerek miatt?!)

Az baj ha tudja,hogy nekem tetszik? Ciki...,elmondtam neki.Meglepődött,viszont sokszor elkaptam h figyelgetett,egy buliban pedig (akkor épp nem volt a párjával jó viszonyban)- rám startolt...

Mit tegyek? Kalandba benne lenne,de ez nem lenne szemétség ?? Bizonytalan vagyok.Lehet az is,hogy csak az exemet "látom benne"?!...Van hasonlóság!! :/

Köszönöm a választ..!



2014. nov. 22. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne tedd! A te lelkednek, az övének, a feleségének és a kisgyereknek is rossz! Légyszi felejtsd el :(
2014. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:

inkább ne


nem fogsz tudni belenézni a tükörbe !!

2014. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Dehogy,csak a kolbászra vágysz
2014. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ha szeretsz bajt keverni, szereted a drámákat, és nem zavar ha te is valszeg szarul jössz ki a dologból, akkor hajts rá nyugodtan.
2014. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

"Kedves" 3.! Az ilyen féle válaszaidat legközelebb légyszíves tartsd meg magadnak! ;)

Ha értelmeset nem tudsz mondani, hát ne nevettesd ki magad!!!Üdv.

2014. nov. 22. 23:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Házas vagyok, épp szeretőt keresek,,lenne kedved ismerkedni ? :)
2014. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm szépen.! Meglátom,hogy ő mit lép...ha semmit,akkor hagyom ezt az egészet,talán jobb lesz.
2014. nov. 22. 23:16
 8/14 anonim ***** válasza:

Itt te vagy tiszta vicc,nem én.


El akarod marni a gyerktől az apját?

Vagy akkor lesz egy mostoha gyereked?:/


Neked tetszeni fog,ha a közös pénzeteket kőlti majd a gyerekre?

Szoval,ha kell az apa,kelljen a gyerek is.

2014. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#3 Nézd én nem mondtam egy szóval sem, hogy elkötelezném magam vele, a gyerek meg 100%, hogy nem maradna vele...

Az, hogy így érzek, lehet viccen kívülinek mondhatni szerintem..elvileg nem én kaptam fel a figyelmem rá, ő rám...Egy nőnek meg ez jól esik, főleg ha a pasas jól is néz ki...,de tisztában vagyok az >életével.< Àmbár ha ő közeledett felém, bókolt ,stb...nem gondolva a gyerekére akkor én mit gondoljak?!?!

2014. nov. 22. 23:51
 10/14 anonim ***** válasza:

A gyerekét nem fogja eldobni...remélem.


Vagy veletek marad,vagy az anyjánál.

Egyik sem jo megoldás:/

Ha az anyjánál marad,az lesz,hogy elmartad a gyerek mellől az apját.

Ha nálatok marad,akkor meg lesz egy mostohagyereked:/


És szeretned kell majd,az mindegy,hogy kinél marad,mert ugye a szerelmed gyermekéről van szo.


Ha belegondolsz mindegy is,hogy kinél marad,akárhogy is nézzük lesz egy mostohád:/

2014. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!