Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nagy elvárás, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy elvárás, hogy ilyen pasira vágyom?

Figyelt kérdés
Unom már, hogy mindegyik olyan kiszámítható, nem tud még egy kis meglepetést sem okozni. Nem anyagi dolgokra gondolok, hogy halmozzon el ajándékokkal meg ilyenek, hanem pl. hogy előzetes egyeztetés nélkül becsönget hozzám, vagy felhív hogy "pakolj mert egy óra múlva ott vagyok érted és megyünk kirándulni". Nincs bennük semmi spontaneitás, pedig én ezt nagyon tudnám értékelni, mert én is ilyen vagyok. Egyszer voltam eljegyezve, még azt is előre megbeszéltük, hogy jó akkor ma fogom megkérni a kezed :/ Ez nekem olyan kiábrándító, és aztán csodálkoznak, ha szétunom magam mellettük 1-2 év alatt. Vagy ilyen laza pasik csak a filmekben vannak, és ne is várjak erre élőben?
2013. márc. 14. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha meg kiszámíthatatlan lenne akkor az lenne a bajod!
2013. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

én is szeretem ezt, meg jó pár csaj, de nem mindenki.

szerintem jelezd felé, hogy szereted a meglepiket.

én is olyan vagyok, hogy szeretek kicsit játszadozni, flörtölni, és imádom, ha meglepetést gyakorolok arra, aki tetszik.

2013. márc. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Iszok cigizek drogozok szexben mindig újat akarok, tessék itt a kiszámíthatatlanság:D
2013. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
A nők azt mondják, nem szeretik a kiszámítható pasikat, viszont ha az éjszaka közepén átmenne hozzád, nekiállna vacsorát főzni, rögtön sikoltozni kezdenének.
2013. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

3# nem azt mondta h egy srác legyen primitív hanem h próbáljon meg spontán dolgokat egy kapcsolatban.

Kérdezőnek:sok ilyen srác van csak talán te nem veszed észre őket.A mostani pasidtól pedig nyugodtan kérd meg h néha csinálhatnátok ilyeneket hidd el ő is örülne neki:D

2013. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem túl nagy elvárás. Ha ilyet szeretnél, ilyet keress, és ne ragadj le olyan mellett, aki nem ilyen.
2013. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy spontán elhívnak moziba vagy sétálni/kirándulni az nem jelent gondot. Még a virág is egy átlagos dolog ilyen kérdésben.


Nem tudom, hogy tanulsz e vagy már dolgozol, de biztos kamilláznál ha beállítana a párod éjnek idején és azt mondaná, pakolj mert 2 hétre elmegyünk sátorozni, már mindent leszervezte és kifizetett.

99% hogy az se tudnád mit tegyél.


Az meg a másik, hogy idővel még dühös is lennél, hogy a beleegyezésed nélkül hoz meg veled kapcsolatos döntéseket, mikor neked is vannak saját leegyeztetett programjaid.


Elég gáz tud lenni mikor a párod spontán keresztbe szervez és valakinek nem-et kell mondani!!!

2013. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

kedves kérdező! Te becsöngettél hozzá v csináltál valamit amivel meglepted, csak kíváncsi vagyok? tudod nekik is jól esne, nem csak elvárni, hanem adni is kell

bár ez csak az én véleményem N

2013. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#7 ez a két hetes sátorozás jó ötlet :D

kedves kérdező. szerintem túl sok filmet nézhettél. "ha a kiskacsa nem tud úszni,..." ergo, ha unalmas az életed, nem feltétlenül a "pasik" a hibásak.

ahogy mondták előttem is. megpróbálhatnál olyat keresni, aki mellett sosem fogod tudni, hogy mit hoz a holnap :)

2013. márc. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az élet nem hálivúdi film
2013. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!