Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hány olyan fiú lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány olyan fiú lehet itt, (illetve az életben), aki sikertelen a lányoknál; pedig csak a fejében kellene rendet rakni belül?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már ezt a mondatot, sok embertől, sok fiúra kivetítve.

Azaz a célzott srácoknak, férfiaknak a külső adottságaik, ahogyan a belsőek is megvannak ahhoz, hogy sikeresen csajozzanak. vagyis barátnőt szerezzenek, alkalmi szexkapcsolatra szedjenek fel lányt, ki mit szeretne. Azonban valami belső tényező meggátolja őket ebben, például nem képesek elhinni, hogy meg tudják csinálni, más részük sok korábbi kellemetlen tapasztalata miatt nőgyűlölővé vált, mindenkit ellenségként kezel, megint mások színészkedni kezdenek és túljátsszák magukat, stb...

Összességében, körülbelül mennyi lehet ezeknek a fiúknak az aránya?



2012. dec. 28. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:

100%

Beletartozom.

2012. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ez vagyok leginkább. De megsaccolni nem lehet. Itt se, való életben sincs ráírva senkire, hogy kinek mibaja van az agyával. Még azt se lehet megsaccolni ,hogy van e valakije, volt-e valakije valaha, nem hogy miért nincs.

Itt inkább a csúfok szoktak panaszkodni, szerintem sok itt a kocka, sok az állításuk szerint a csúf, és van egy nagyon kis réteg, akinek lehetne, de zavarai vannak, én ezutóbbi vagyok inkább. EZ nem annyira gyakori.

Ritka lúzerség kell ugyanis ahhoz, hogyha valakit egy nő már leszólít, abban se tudjon legalább minimális szinten partner lenni. Én ez voltam. Ilyenekből nem sok van azért hidd el.

2012. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hmmm,az ilyen fiúkból az olyat bìrom aki valóban szerény és egy két siker utàn is megörzi.

Ha megtalàljàtok a megfelelö lànyt,aki viszont szeret,belöletek szokott lenni a legjobb pàr:)

2012. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettes, őszinte leszek. A kérdés rám is vonatkozik, mert elvileg nem kellene, hogy gondom legyen, de valahogy mégsem megy a dolog. Azt mondják, túlságosan is kisugárzom a kishitűségemet és azért nem jutok előrébb.
2012. dec. 29. 00:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az rám is jellemző és sajnos csak úgy tudtam egy lányt leszopatni és magamba bolondítani, hogy hazudtam és a rossz fiús énem adtam elő, ami nem én vagyok valójában. Egyébként még értelmét sem látom annak, hogy lányoknál kezdeményezzek és ezzel a lánnyal is azért jött össze a kezdeményezés, mert facebook-on azért rámerek írni a lányokra időnként.
2012. dec. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as, a próféta szóljon belőled!
2012. dec. 29. 00:44
 7/10 anonim ***** válasza:

4 -es, arra azért kíváncsi lennék,hogy ha egy vadidegen új társaságba bekerülsz, akkor mennyire gyorsan oldódsz, mennyire hamar találsz, és mennyi barátot magadnak, illetve inkább mások közelítenek feléd, és azt fogadod el, így lépsz viszonyokba, vagy főleg te kezdeményezel kontaktot mással? A különböző közösségekben, ahol rendezvényeket szerveztek életed során mennyire voltál aktív, és kiállni sokak elé szerepelni típus?

Én nálam ezekre a kérdésekre a válasz: NULLA.

De amúgy nekem se kéne hogy gond legyen, de antiszoc vagyok, és eléggé hideg, távolságrató.

Na de ha a fentebbi kérdésekre nálad is kb. zéró a válasz, akkor nem lepődök meg,hogy a nőzés sem megy. LEhetsz te akármilyen jó egyébként, ha nem vagy ez a nagydumás, könnyen oldódó, jó helyzetmegoldó, rögtönzős, kiállok és szereplek a közönség előtt típus, akkor a nőkkel sem mész nagyon semmire, legalábbis nem túl lazán. Ugyanis ez kb. egy akkor a szar helyzet, mint a kínpad-színpadon szerepelni, ahol mindenki csak elváráokkal bámul feléd, és azt várja, mikor baszod el! A nőzés ugyanez, csak négyszemközt.

2012. dec. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Férfiak 80%a elégedetlen a csajozási eredményeivel. Ezek után egyszerű matek
2012. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3as vagyok:az én életem szerelme is ilyen fiú,nem érzi magát helyesnek,pedig egy álompasi,mindig hangoztatom neki.És nincs elszálva magától,pedig tényleg nagyon helyes.

Sosem csajozott igazán.....

2012. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudod, ha valaki olyan időszakon megy keresztül, hogy lehordják a sárga földig, akkor könnyen válhat olyanná. A rosszat könnyebben megjegyzi az ember, mint a jót.
2012. dec. 29. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!