Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fejeznetek be a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejeznetek be a kapcsolatot egy hazas emberrel?

Figyelt kérdés
Egy buliban tortent az ismerkedes. Van egy felesege es egy gyereke. De allandoan keres ajandekokat vesz tulajdonkeppen eleg komollya valt a kapcsolat. Unnepeket itt toltott a felesege nem tud rola.Viszont ez nem jo igy mar hogyan lehetne befejezni?Azt mondja hogy holnap beadja a valopert ervekkel nem lehet meggyozni. Mit tennetek hogy ne valjon el miatattok?
2014. nov. 23. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Gyorsan fejezném be. Nem fogja a válópert beadni, azt csak neked adta be.
2014. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnem ha beadna. Megismertem egy fuggetlen ferfit azota hivogat,rozsacsokrot hoz nem tud beletorodni.
2014. nov. 23. 17:09
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Találkozzatok mondd meg neki,hogy ennyi volt és többet ne vedd fel ha keres ne fogadj el tőle semmit! Sírva könyörgök szakíts vele mielőtt idegroncs lesz belőled,hidd el tapasztalat!
2014. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen felhívtam telefonon, és megmondtam, hogy ennyi volt.
2014. nov. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nézd, Szívem! Szép volt, jó volt, elég volt, ennyi volt."

Ha továbbra is keres nem reagálni rá, ahonnan lehet, letiltani, nem állni vele szóba.

Hát így.

2014. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Nem vagyok ku.rva, ugyhogy nalam ez kilove. Egyszer jartam ugy, hogy kulfoldon jartamban osszeismerkedtem valakivel, akinek allitolag felesege volt, ahogy megtudtam, az volt az elso, hogy szakitottam es szoltam a felesegnek. De akkora riherongy sosem leszek es nem is voltam hogy hazasemberrek dugassam magam.
2014. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, kérésed teljesítve, lepontoztalak. Nem másért, az undorító stílusod miatt, ahogy írsz!
2014. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is lepontoztalak, ha már így kértél. 10 éve házasságban élek, gyerekeink vannak, hűségesek vagyunk egymáshoz a férjemmel, tehát nem tartom magam szukának. De! Egy ilyen kapcsolatban azt figyelembe venni, hogy az egyik fél házas, barátnője van, stb., nem-e esetleg annak kellene, aki elkötelezte magát? Nem szép dolog, nem támogatom, sose csináltam ilyet, meg nem is a kérdésre válaszoltam, na, lehet engem is lepontozni:)
2014. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bassz..átok meg az an..yátokat, kutyák.
2014. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom?

Roppant színvonalasak a hozzászólásaid... Láttál már férfit vagy gyerekeket legalább képeken???

2014. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!