Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban élő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő lányok, mit esztek az alkonyaton?

Figyelt kérdés
Azt úgy ahogy meg értem, hogy a magyánosaknak kell a romantika, de nektek miért kell?
2010. jan. 29. 21:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Parkapcsolatban mar nem kell a romantika, igazad van, a mi lelkunk mar halott:)))))
2010. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én utálom:P

olyan szar az egész

2010. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek:):D Ratyi..de ha kell megnézem:D:D
2010. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

azt h nagyon jóó!!! :D Főleg Jakob Black :$ :P

de a párom is imádja XD szal együtt nézzük a filmet xD

2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
lucsog tőle a nuncesz:P
2010. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nekem tetszik a sztori, bár filmben szerintem eléggé lapos =)
2010. jan. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De, párkapcsolatban is kell a romantika, a PÁRODtól, és nem egy filmből/könyvből...


Egyik válaszoló: te a pasiddal nézed és közben ráizgulsz Jacob-ra? Hát ez se semmi.

2010. jan. 30. 13:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem izgulhat rá Jacobra, aki ugyebár nem is létezik, szóval nem tud visszaizgulni, de a pasik megfordulhatnak az utcán a nők után... aha... ez csak nekem tűnik kicsit ellentmondásosnak???
2010. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem fordulok meg senki után, főleg ha a barátnőmmel vagyok.
2010. febr. 2. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyunk oszintek...barmennyire is szerelmes az ember nincs olyan lany aki ne akarnak meg egy kis romantikat.Ti pasik az ido mulasaval hajlamosak vagytok megfeletkezni errol...szerintem mi nok azert szeretjuk az ilyen filmeket mert jol esik bele kepzelni magunkat a fohosno helyebe...nem feltetlenul a jokepu pasik miatt hanem azert mert szeretnenk mi is megkapni valakitol azt a figyelmet azt a romantikus torodest.
2010. febr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!