Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás! Kinek hogy bukott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás! Kinek hogy bukott le a párja? Ki hogyan buktatta le a párját?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy h kilestem a jelszavát, és igy találtam emaileket...a r*ohadék
2010. jan. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Akivel megcsalt összejött 1 ismerösömmel és elmondta neki. ismerősöm meg egyből nekem és ez több mint 1 év után derült ki. utána őis megtudta hogy én is megcsaltam! :D utána megebszéltük és tiszta lapokkal indultunk! azóta még vita sem volt :|
2010. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyötörte őt a bűntudat,és 3 hónapra rá közölte velem is...persze pipa voltam,főleg,hogy titkolni akarta előlem továbbra is...nehéz az ilyen eset,de jobb túllenni rajta.

f/16

2010. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kemkedj!
2010. febr. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt teszem, de még nem válóok.nem mintha örülnék,de érzem nem stimm valami.
2010. febr. 5. 21:56
 6/10 anonim válasza:
Én képeket találtam flopykon, melyeket a kabátja zsebébe és a szekrényében ruhái közé dugott /és persze kettejük képei voltak intim helyzetekben + nemsokkal rá sms-ek hadát találtam a telójában, amit míg fürdött kikutattam.
2010. febr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Msn log
2010. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi egy év után szétmentünk majd 3 hónapra rá kibékültünk akk elmondta h a 3 hónap alatt találkozott vmi sráccal!mivel ismertem/ismerem tudtam mikor sántít egy történet nála! ezért kiváncsi lettem!egyszer náluk voltunk elaludt én meg meglestem a naplózott beszélgetéseket!persze csak azt a hónapot mikor még együtt voltunk...és hát kiderült h félre járt...mielőtt szakítottunk volna egy hónapig csinálta ja meg végig a 3 hónap alatt:S:S
2010. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

OFF:

Hát én nem áldozat hanem elkövető voltam, de én bevallottam még másnap.

Nem is akartam mentséget keresni, pedig tudtam volna mit mondani.

Egy gerinctelen féregnek éreztem magamat és úgy véltem ennyivel tartozom, hogy nem titkolom addig ameddig tudom, amúgysem vagyok nagy hazudozó.

ON

2010. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a testvérétől de utána megkérdeztem tőle hogy igaz e és azt válaszolta hogy igen igaz
2010. jún. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!