Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam így, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam így, ha Vele vagyok? Mért van rám ilyen hatással?

Figyelt kérdés
Van egy jóval idősebb férfi akivel nem rég ismerkedtem meg. Mondhatjuk úgy is, hogy egy munka hozott minket össze. Én jól tudom, hogy neki felesége és gyermekei vannak. 45 éves, én pedig 21, de annyira erős vonzalmat érzek iránta, hogy szavakba nem tudom foglalni. Nem kifejezetten azt a megszokott férfi-nő vonzódást, de valamiért mégis nyomaszt és sokszor magamba fordulok miatta. Jó ha mellette/vele vagyok, mikor nem akkor meg a fene meg esz, hogy éppen mit csinálhat és kivel. Vicces, aranyos, kedves, és annak ellenére, hogy már tapasztaltam pár hóbortját ami abban a pillanatban elborzasztott, most már figyelmen kívül hagyom, nem érdekel. Én úgy érzem Ő csak simán munkakapcsolatot lát kettőnk között, semmi egyebet, én nem szívesen mutatnám ki előtte konkrétan, hogy én ESETLEG többet akarnék, félek, hogy a munka rovására menne, no meg, hogy családja van, gyerekei (bár ha jól tudom a feleségével már nem úgy vannak mint régen) Nem tudom mit csináljak. Ő egy komoly, érett férfi, nem tudom, vagyis nem hiszem, hogy egy ennyivel fiatalabb nőre tudna igazán nőként nézni.

2014. nov. 24. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
a családja miatt ne csinálj semmit
2014. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úristen, ezt a sztorit mintha én írtam volna, ugyanez történik velem is... nyugtató, hogy mások is vannak ilyen helyzetben.
2014. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!