Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Pár napja volt bent a munkahelyemen egy srác, akit látásból ismerek csak egy faluban lakunk. Soha nem beszélgettünk csak köszönő viszonyban vagyunk egymással. Nem rég veszítette el a barátnőjét, meghalt. Sajnáltam(om) nagyon, de ennyi. Én is kapcsolatban vagyok már régóta. De mikor bent járt a munkahelyemen olyan furcsa érzés kapott el, nem tudnám megmondani mi az. Mikor ment kifele visszanézett és mosolygott. Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget mert nem érdekel. De egyik este rám tört megint egy érzés olyan hiányérzetnek tűnt, bevillant az arca. Pár percig tartott csak aztán elmúlt. Azóta ezen jár az agyam hogy mi lehetett ez?!
2014. nov. 24. 18:32
 1/4 anonim válasza:
1szo SZERELEM :*
2014. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mellékhelység ***** válasza:
Részvét, semmi több.
2014. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azért nem gondolnám szerelemnek, mert már régóta ismerem, de soha nem néztem rá másként, nem kerestem soha a társaságát sem, nem is az esetem. Meg amúgy is párkapcsolatban élek már 5 éve. Engem ez az előtörő érzés zavar ami pár napja rám tört. Nem értem mi volt miért jelent meg az arca hirtelen
2014. nov. 24. 18:56
 4/4 anonim válasza:
de most megvaltozott a szitu s szerelmes lettel ;)
2015. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!