Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak más fiatalok is akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak más fiatalok is akiknek nem megy az ismerkedes?

Figyelt kérdés

Nem a külsőmmel van a probléma hanem egyszerűen nem tudok olyan "flörtölősen laza" lenni ami a lanyoknak tetszik. Siman odamegyek barkihez,ezzel nincs problema csak eppen nem tudom mit mondjak. Eleg nehezen beszelgetek is pedig nem vagyok hülye es erdekelen. Kicsit olyan mintha egy fal valasztana el a tobbi embertől es a bizalmas kapcsolatoktol amit nem tudok attorni. Egy lany meghóditasa lehetetlennek tűnik.

De az ismeroseim nagyreszenek folyton van baratja/bnője.

Van mas is így mint én?

19/F


2014. nov. 24. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, van.
2014. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy érzem magamat :D 22/F
2014. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van, így jobban érzed magad?:)
2014. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.


Épp a wc-n ülök, innen tök könnyűnek látszik a dolog, úgy érzem lazán faszán oda tudnék menni a csajszihoz a buszon, aki épp tetszik és tudnék neki mondani valamit, pl. Szia! Az az igazság, kezdhetnénk sablon dolgokkal is, mint például menni az idő, de én most ettől eltekinthetünk. Mostanában sokszor látlak ezen a buszon, melyik suliba jársz?

Ha bejövök neki úgyis dumál velem, ha nem akkor meg nem.

Na ez idáig szép és jó, csak addig tűnik egyszerűnek, amég fel nem lépek a buszra és meg nem látom:D


18/F

2014. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok. 19/f
2014. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zsófi cica válasza:
Ahha nagyon át érzem. :-( 17/L
2014. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Velem is ez van :( 17/l
2014. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A lanyoknak sokkal könnyebb dolga van.
2014. nov. 24. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Lányok, annyit megmondotok, hogy az a leszólítás, amit írtam a 4-es válaszban, az jó-e?:D
2014. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jó! ;)

De nekünk sem könnyebb.

2014. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!