Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegedus rudolf kérdése:

Hogy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomba (nő) szerelmes vagyok. Nagyon régóta. Mindig kavartunk és nagyon beleszerettem. De a személyiségébe, ne értsétek félre h a szex miatt. Eggyoldalú ez a szerelem,mert megmondta h csak a barátom, és h nem szerelmes belém. Nem tudok toább lépni, nem tudom mit csinálJak, mert nem akarom elveszteni se. Senkivel nem élvezek úgy lenni mint vele. De tudom h sose leszünk eggyütt. .
2014. nov. 25. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hanyagold... Vagy várj a megfelelő alkalomra...


A te időd a te döntésed.

2014. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is plátói szerelemtől szenvedtem,de nekem jót tett,hogy az illető elkerült,és nem foglalkozott velem.Amíg barátok voltunk,és volt köztünk majdnem napi szintű kontaktus,addig nem bírtam túllépni rajta,mert folyamatosan reménykedtem.Szóval szerintem jobban járnál,ha nem keresnéd a társaságát egy darabig.Tudom,milyen pokoli nehéz megállni,hogy ne kommunikálj vele,de máshogy nem fog menni.
2014. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom elkerülni, de már nem lessz az se ami eddig
2014. nov. 25. 20:03
 4/5 pamparamm ***** válasza:
Ugyanez a helyzetem volt, a második hozzászóló válasza a nyerő!
2014. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd,én sem tudom elkerülni,helyzetemből adódóan kénytelen vagyok nézegeteni akkor is,ha belefacsarodik néha a szívem...de muszáj.Ugyanakkor most már tudom,hogy nekem tett jót azzal,hogy ellökött magától,és hogy már barátok sem vagyunk.Ez mind az én javamat szolgálja,mert így előbb elfelejtem,sőt,már én is szinte annak örülök,ha nem látom egy nap,vagy ha igen,félrefordítom a fejem.Keresni sem akarom már,mert úgy csak rosszabb lesz.Elvégre ő leszar...Neked is ezt javaslom.Kerüld el!
2014. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!