Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szerelmes nézést meglehet játszani?

Figyelt kérdés
Kötekedő kommentek kíméljenek légyszi!csak kíváncsi vagyok.

2014. nov. 26. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudom az milyen..egyszer úgy nézett vki azt hittem az az a nézés de tévedtem benéztem..

ma egy audistàval futottam össze na ő meg a làbaim nézi mindig biztos làbfétises..

de biztos meg lehet jàtszani..van aki pokerarcal képes hazudni is..

2014. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A megjatszott az mindig mas mind az oszinte. Az erzelmeket keresd mindig az arcon.
2014. nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Persze, a filmekben is azt csinálják. Amúgy képzeld oda az adott lány helyébe azt a lányt, akibe tényleg szerelmes vagy!
2014. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet szerintem is.
2014. nov. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.hát igazából barátomról van szó.összezavartak engem.de én azt érzem, hogy szeret tényleg.ilyet még nem éreztem senkinél.meg a szemébe is látom.
2014. nov. 26. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Ja én is làttam a mély szerelmes nézést.most meg közös képről mosolyog vissza.
2014. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megérdemeltem a képet hiszen én meg a baràtjàval..ez a bosszuja..itt màr nincs békülés..pedig nem tartoztunk elszàmolàssal a màsiknak hisz semmi se volt. Jàtékos informatikusok adjatok tiplet hogy lehet egész nap aludni..mondjuk akinek a pàrja klyen helyen melozik hohhagna nekem altatot..aludni akarok sokat nagyon sokat
2014. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! A filmekben is tenylegesen ezt csinaljak, es az olyan pasik, akik nocsabaszok profin el tudjak jatszani, hogy fulig bele vannak zugva az adott csajba. Tapasztalat!
2014. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem annak nem, aki jó emberismerő.

De a meg lehet játszani három szó, mert a megjátszani tartozik össze, nem a meglehet. Ha az ige és az igekötő között egy harmadik szó is van, akkor külön írjuk őket.

2014. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!