Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nem unja egy pasi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem unja egy pasi, hogy mar vagy 4 eve folyton olyan szerelmes nezessel bamul ram?

Figyelt kérdés
Soha nem lattam meg ugy novel, hogy tenyleg szerelmes lenne, viszont majdnem 4 eve folyamatosan bamul, es azzal a tipikus szerelmes nezessel.
2014. nov. 26. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kitarto megerdemelne egy eselyt:)
2014. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mindjárt benyögi a kérdező, hogy amúgy neki is tetszik a srác, csak furának tartja, ezért kínozza már 4 éve*
2014. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem is szerelmes nézés. azért 4 év alatt csak lépett volna valamit, ha nem egy töketlen szerencsétlen. szerintem ne legyenek ilyen illúzióid.
2014. nov. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lepett. 1x 4 evvel ezelott, es kb 3 honapja megint, csak meg mielott barmi konkretra terhetett volna, leleptem!
2014. nov. 26. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tisztázod le vele, akkor ne panaszkodj, hogy szerelmesen néz!
2014. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát talán azért nem unja, mert szerelmes beléd! Vagy erre nem gondoltál?? Ha valakit tényleg szeretsz, az nem csak pár hónapig tart ám. És nem feltétlenül múlik el, csak mert elutasítottad.
2014. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!