Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt vetéltem el?!

Figyelt kérdés

Pár éve már egy párkapcsolatba kényszerítve éltem. Nem válhattam el, mert a gyerekeim nem lehettek volna velem, a Férjem pedig egy szörnyeteg. A házasságunk első éve végén (immáron egy babával) elvesztette az állását, inni kezdett, verni engem. Önerőből nem tudtam volna felnevelni a kislányunkat, nem váltam el.


Ő új állást kapott (jelenleg "menő", jólkereső ügyvéd). De a veréssel, fenyegetőzéssel nem hagyott fel. Többször is megerőszakolt. Megszületett a kisfiam, tudtam hogy szörnyű ember a férjem, de egy válási perben az ovónői fizetésemmel esélyem sem lett volna.


Nemrég megint teherbe estem. Voltam orvosnál is, tehát biztos volt a dolog. Kicsivel később valamit nem a Férjem kénye-kedve szerint csináltam és akkor úgy megvert, hogy egy napig eszméletlenül feküdtem a Földön. Mikor magamhoz tértem éreztem hogy valami nincs rendben. Véreztem, borzasztó fájdalmat éreztem. Rögtön tudtam, hogy már nincsen baba. Egyszer még nagyon fiatalon is elvesztettem a gyermekem, Ugyanígy éreztem utána magam. Elmondtam annak az állatnak, mit tett. Megtiltotta, hogy visszamenjek az orvoshoz, Nehogy kiderüljön mit tett velem. Megint fenyegetőzött a gyerekekkel.


Lehetséges, hogy a véres miatt vetéltem el?


Rettegek tőle, féltem a gyermekeimet, ez elég indok lenne ahhoz, hogy nekem ítéljék a felügyeleti jogot? Valaki ismeri Ennyire a törvényeket?


21N


2014. nov. 26. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez rémes,minnél előbb fel kell jelentened.
2014. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha így folytatja az ügyvédi kamarából is kivágják ... miért ne ítélnék neked a felügyeletet, ha egy agresszív állat
2014. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Először is: nem kellett volna hozzámenni egy ilyen agresszív, aberrált állathoz.

Másodszor: nem kellett volna tűrni ezt.

Harmadszor: védekezni kellett volna, nem egymás után pottyantani ki magadból a porontyokat. 21 éves vagy, és már a sokadik gyerekeddel vagy terhes. Nem gondolod, hogy ez egy kicsit felelőtlen dolog?

2014. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
jajjj de kamu istenem... egy napig eszméletlen voltál persze... hagyjuk már, nem is értem hogy van ennyi ideje némely emberkének.
2014. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem kamu tanácsolom a családi kapcsolatok kategoriát, mert itt ugyan sok komoly választ (segítséget) nem fogsz kapni!
2014. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Örülök hogy Ennyire vagy képes az együttérzésre.


Többieknek köszönöm.


Még annyit, hogy csak az állása elvesztése után lett erőszakos, előtte nagyon jól megvoltunk. Gyógyszert nem szedhetek, egészségügyi okokból, az óvszer meg érthető módon nem jöhet szóba. Az utóbbi időben egyik aktusnál sem volt beleszólásom a dologba, sajnos csak egy terrorizálható nő vagyok.

2014. nov. 26. 17:05
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

21N

Hány évesen mentél férjhez?16?

Kamu

2014. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha csak egy terrorizálható nő vagy, akkor mégis mit sírsz itt? A férjed folyamatosan ver, megerőszakol, te meg kényelmesen éldegélsz ebben a helyzetben. Ha bármi gondod lenne vele, hidd el, tennél ellene.

Szerintem az ilyen megérdemli.

2014. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is mondtam már hogy olyan furcsa hogy itt minden 2. nőt megerőszakolnak. Azt sem hiszem el hogy te komolyan gondolod hogy ha eszméletlenségig vernek, akkor bármi esélye is lenne a barátodnak egy tárgyaláson. Ennél bármi jobb úgyhogy nem tudom miért is kéne tűrni. Nincsenek szüleid, barátaid, rokonaid? Túl sok a furcsa, bocsi csak ennyi együttérzésre futja. Aki hülye az szenvedjen! Így sajna, nem tudok hinni ebben :(
2014. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Lehetséges? Biztos. Miért nem csináltál vele valamit?

Minimum feljelentést.

Nem kell rettegni. Te is meg tudod pofozni!

Miért mentél férjhez ehhez?

2014. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!