Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a pszichológu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a pszichológusomba. Lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, ő pedig 32. Nagyon rossz érzés. Nem tudok semmit tenni ellene. Szerintetek flörtölhetek vele?
2014. nov. 27. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon rossz ötlet.
2014. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább felejtsd.

Nincs sok esély rá csak a pácienseként kezel.

Akármilyen kedves,figyelmes az nem számít semmit neki ez a dolga ,h felépítse a bizalmat a pácienseinél.

Biztos ,h bukó a dolog ha ez velem történne én személy szerint inkább váltanék más emberre mert nagyobb kínzás lenne számomra rendszeresen látni.Amúgy ebben a kórban amibe vagy elég gyakori a plátói szerelem tanárokba,fater haverjaiba stb..annyira nem meglepő.

2014. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el... sajnos nem vagy egyedül, elég sokan szeretnek bele a dokijukba, főleg azért, mert úgy érzik, ő meghallgatja őket, segít nekik és ez jól esik a páciensnek.
2014. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megértettem :( köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!