Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert bamulnak meg a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bamulnak meg a pasik?

Figyelt kérdés

Rengeteg csaj volt azon a rendezvenyen(meg augusztusban), sokan viritos piros hosszunadragban, rajtam egy egyszeru feher sportcipo volt, ilyen feher nadraggal [link] ilye piros toppal [link]

Ma delutan pedig egy fekete latex leggings volt rajtam, fekete bor csizma, aminek 10 cm magas volt a sarka, vilagoskek toppal, es vilagoskek mellennyel, ami fenekig ert. Es ma is azt vettem eszre, hogy renteg pasi meggbamul. (egy esemenyen voltam). Mas csajok is voltak ott, masokat miert nem bamulnak meg a ferfiak?

Eddig eleg sokan mondtak, hogy szep vagyok, de attol meg nem kell megbamulni az embert. NEm?


2014. nov. 27. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

fenékig érő.. mármint hogy épp odaáig, vagy el is takarta?


mondjuk latex leggins eléggé kihívó. meg a rövidnadrág is amit elsőnek linkeltél, a top az valami rossz oldalra írányít.

2014. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít, hogy mi van rajtad, hanem az is, hogy ki hordja, milyen nő. :)
2014. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát az egódon már nincs mit növelni, az tuti.
2014. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Az egom igencsak a beka segge alatt van.

Egy csomo hidrogen szoke hasat behuzo, vekony no volt ott, oket miert nem bamultak meg?

2014. nov. 27. 19:49
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

am nem akarom elhinni, hogy vannak ilyen sötét nők mint te..

vagy kamu ez a kérdés, bár nem hinném mert ahhoz túl egyszerű, viszont ha nem kamu akkor egy ritka szánalmas igencsak üresfejű buta csaj lehetsz.

további szép estét.

2014. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 ezen szakadtam.
2014. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
latex leggins=r#banc
2014. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg egy k#rva nagy, kitüremkedő, fehérlő pattanás volt az orrod hegyén, azé'.


Az ilyen önigazolásért és egónövelésért nyújtózkodó, "miért bámulnak meg a pasik" típusú pіcsáktól a hideg is kiráz. Pusztulj el innen és dugasd magad végig a fél városon, nyomorult.

2014. nov. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet azt nézték milyen béna vagy.
2014. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdező en szivessen segitek rajtad hogy az önbizalmad helyrealljon!Kivancsi vagyok rad,irj ram kerlek
2014. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!