Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy attól nem feltétlen felszínesebb vagy értéktelenebb valaki, hogy attraktív módon öltözködik?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy pasi vagyok.

Sokszor tapasztalom hogy akár egy csaj, akár egy férfi úgy öltözködik, amivel felkelti a másik nembeliek figyelmét, akkor azt már rögtön leírják.

Miért ne akarhatna egy értelmes és normális értékrendű ember úgy megjelenni, ami a másik nemnek vonzó? Mi ezzel a baj?


2014. nov. 28. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek, azzal a kitétellel, hogy az attraktív nálam nem egyenlő a feltűnő, közönséges, sokat mutató öltözködéssel, hanem annyit jelent, hogy valaki törődik a külsejével, divattal, ad magára, de mindig ízléses. szóval nem ilyen pic.sásan attraktív, hanem normálisan vonzó.
2014. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írta az előttem lévő,van különbség a normális megjelenés,és az ízléstelen kategória között.Csak az a gond,hogy a mai nők többsége ízléstelen inkább,mint normális megjelenésű,és tudod az ilyenek legtöbbször másra nem szoktak jó lenni,csak szexre,amihez nyilván nem egy okos személyiség társul... :)
2014. nov. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőtökkel egyetértek, attraktív alatt én sem a minél többet látni engedő ruházatot értettem, hanem azt, ami igényes és előnyös.
2014. nov. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!