Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden fiú/férfi csak szexet? Kapcsolat meg kizárva. :/ Ennyire nincs már bennetek érzelem?

Figyelt kérdés
Plusz mért kell megjátszanotok magatokat, hogy elnyeritek a lányok bizalmát, kihasználván azt hogy kapcsolatot akarnak és érzelemközpontúak csak egy este, ill. több este erejéig? Vagy bennem van a hiba? Nem kellek senkinek?! Mért éritek el hogy magunkban keressük a hibát, közben pedig csak arra kellettünk? 22L

2014. nov. 29. 00:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mit akarok? Ismerjük egymást?
2014. nov. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hát lehetséges. Aztán jön a nagy kérdés, hol ismerkedjen az ember?! Discot hagyjuk, internetes társkeresésben nem bízok, nincs akkora baráti köröm, az utcán nem szólítanak le..
2014. nov. 29. 00:34
 13/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, de ha azt írod Pesten élsz, agyf aszt kapok.
2014. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Pest megyében. De szoktam feljárni Pesten. Nem kérek okoskodó kommenteket légyszives. Köszönöm
2014. nov. 29. 00:38
 15/37 anonim ***** válasza:

Menetrendszerű GYK-s általánosítás #2033, csak a mai napon. (és hajnal múlt negyvenpár perccel, szóval főleg érezd mennyire közhely)

Nem minden férfi csak szexet akar, nem minden férfi disznó, gondolkozz mielőtt kérdést teszel fel, ne panaszkodj.

2014. nov. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Inkább az a baj, hogy ti nem veszitek észre, hogy egy férfi csak szexet akar és elhiszitek a süket dumáit.


Ez általában akkor van amikor egy lány a társaság laza, szépfiúja után csorgatja a nyálát és amikor összejönnek akkor csodálkozik, ha a srác egy hónap múlva már lapátra is teszi.

2014. nov. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Ha ennyire okos vagy akkor hol ismerkedjen az ember? ITT?:DD
2014. nov. 29. 00:45
 18/37 anonim ***** válasza:
Szóval jársz Pestre is. Talán menjetek el ott buliba, kizártnak tartom, hogy minden pasi csak dugni akarjon egy buliban is. Ja, hogy nem veszed észre ki az, aki nem? Az már a te hibád kisasszony. Azt sem írtad le, pontosan hol laksz, milyen lehetőségeid vannak ott.
2014. nov. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Jó pár éve járok bulizni és nem ezt mutatja számomra a tapasztalataim, hogy nem arra mennének a fiúk. De akkor tudjuk be annyinak, hogy én vagyok szerencsétlen. Az hogy hol lakok, maradjunk annyiban hogy nem szeretném nyilvánosságra hozni (privát más eset).. De elég korlátozottak a körülmények.
2014. nov. 29. 00:50
 20/37 anonim ***** válasza:

Tudod mi az érdekes, én itt értelmesebb lányokkal szoktam találkozni mint az életben.

Ott többnyire csak flegma, beképzelt vagy nagyigényű lányokkal találkozom.

2014. nov. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!