Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden fiú/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden fiú/férfi csak szexet? Kapcsolat meg kizárva. :/ Ennyire nincs már bennetek érzelem?

Figyelt kérdés
Plusz mért kell megjátszanotok magatokat, hogy elnyeritek a lányok bizalmát, kihasználván azt hogy kapcsolatot akarnak és érzelemközpontúak csak egy este, ill. több este erejéig? Vagy bennem van a hiba? Nem kellek senkinek?! Mért éritek el hogy magunkban keressük a hibát, közben pedig csak arra kellettünk? 22L

2014. nov. 29. 00:21
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Mert itt anonimként könnyebb leírni a saját problémáink.
2014. nov. 29. 00:56
 22/37 A kérdező kommentje:
De még mindig nem kaptam értelmes választ!
2014. nov. 29. 01:02
 23/37 anonim ***** válasza:
legtöbb pasi lehazudja az égről a csillagot is ha szexet akar,csak ezt felejtik közölni,az adott lánnyal,hogy mik az igazi szándékok :)
2014. nov. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
26%

el kellene kezdened edzeni,odafigyelni az étrendre,így lehetnél egy szép nő.

aztán csak kellenél már valakinek kerek feszes popóval,vékony derékkal,edzeni szerető tevékeny természettel.

ja és főzni is tanulj meg.

2014. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
miért hiszik sokan hogy akik ilyen kérdéseket tesznek fel azok elhagyták magukat? eddig még a belső értékekről volt szó. most akkor wtf?
2014. nov. 29. 01:11
 26/37 anonim ***** válasza:

az a nagy helyzet,hogy belső értékek másodlagosak.

az ilyesmi a dugás után nyer figyelmet,amikor azt mondom,ez igen,igazán jó és odaadó csaj,akkor nézzük a többi dolgot vele kapcsolatban,tud e viselkedni,van-e benne kedvesség,nem lusta e.

2014. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Bence_ ***** válasza:

Pasi is nő is jól szeretné érezni magát egy kapcsolatban.

Van amit a nő tud adni egy psinak és van amit a nő kap a pasitól.

Hazudni felesleges simán meg lehet beszélni a lányokkal, hogy csak szex. Szeretnek ők is szeretkezni.

Te valószínűleg nagyon akarsz valamit érted s ezért nem hallgatsz a belső hangokra. Szóba állsz olyannak akivel nem kéne.

2014. nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én kapcsolatot akartam 18 éves korom óta. Érdekes módon a csajok azokkal jöttek össze akik nyomták nekik a szexuális töltetű mesét.


Szóval a probléma a ti készüléketekben van!


25F

2014. nov. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozom hogy hazudnak a pasik a szexert.


-Ha csak azt akar es megmondja a nőnek akkor "Fujj,en nem vagyok OLYAN."

-Ha elmegy prostihoz aki erre van kitalalva akkor "Fujj milyen igenytelen"

-Egyejszakas csajt felszedni meg ha nem túl jó pasi akkor kb. lehetetlen.

-Konoly baratnőre lehet hogy nincs ideje,nincs jelöltje stb..


Most akkor ne legyenek testi szüksegletei?

2014. nov. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Csak sajnos elég elszomorító, hogy előbb ágyba bújtatnák mintsem megismerjék... régen hol volt ez, hogy előbb lefeküdt két ember utána mentek randizni?!
2015. jan. 4. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!