Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem amit érzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem amit érzek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akihez nagyon vonzódom. Rendszeresen szerepel az álmaimban, folyton rá gondolok és naoi szinten olvasom vissza az email beszélgetésünket. Nem biztos, hogy ő is érez valamit, de ennek ellenére elképzelhetetlenül boldog vagyok, ha tududom, hogy találkozunk. Ott van az bennem, hogy nem biztos, hogy kellek neki, ennek ellenére boldog vagyok és megállás nélkül vigyorgok mint a tejbetök amikor szóbakerül. Ez szerekem szerintetek? Mert eddig, ha valaki tetszett és nem lehetett az enyém akkor szomorú voltam. Mi a véleményetek?
2014. nov. 29. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

az. erre lehetne építeni kapcsolatot

de félek csak meg akar húzni

2014. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mintha túl sablonos szerelem volna.. mármint.. tulajdonképpen mindent felsoroltál amit kell, nem értem miért vannak kétségeid az érzéseiddel kapcsolatban.
2014. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet fellángolás is akár,még nem biztos,hogy szerelem.Ő meg nem biztos,hogy komolyan fog venni.Jobb,ha eleinte óvatos vagy az érzésekkel!
2014. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szerelem szerintem az, amikor azt szeretned hogy a masiknak minden jol sikeruljon, boldog legyen es ha valamit megtesz neked, azert halas vagy mert nem varsz el tole semmit es ha ezzel o is igy van akkor az egy jo kapcsolat lehet ja es persze szexualisan vonzodtok egymashoz... de lehet h ez csak egy utopisztikus elkepzeles
2014. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!