Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "leckeztessem meg"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "leckeztessem meg"?

Figyelt kérdés

Gyakran erdeklodik irantam, de tudom, hogy nem vagyunk egymashoz valok. Facebookon rohej, amit csinal, olyan nok kepeit likeolja, akiknek valamijuk kinn van a ruhabol.

Tudom, hogy kihasznalja a noket, szorakozik veluk, komolytalan, a beszede is gyerekes(holott jopar evvel 30 folott van), mindig nokkel bulizik, vett maganak egy BMWt, aztan folyton kerdezgeti a csajoktol, hogy akarsz vezetni, edzoterembe jar, de arrol persze eleg gyakran ertesulnek az emberek a facebookon.

Evek ota szenvede miatta, mivel szerelmes vagyok bele, amit o is tud szerintem. Mint mar mondtam folyton bamul, probalna kozeledni, de konkretan nem szol hozzam, amint belepek arra a helyre, ahol o is van, rogton elkezd bamulni, es folyton a nezesevel "bombaz"


2014. nov. 29. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki, hogy mit veszít és hogy kivel szórakozik ;)
2014. nov. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Hogyan "leckeztessem meg"?

Evek ota szenvede miatta, mivel szerelmes vagyok bele"


...fuh. Itt a ráció értelmetlen.

2014. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akit körbeírtál az általában pont a nők kedvence. Sokunkat hagytak/hagynak/fognak elhagyni az ilyen emberekért.
2014. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A fő hogy ne add magad könnyen mint a többi! ;)
2014. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most felmerült bennem a kérdés azonnal,hogy tulajdonképpen mit is akarsz te egy ilyen tipikus hülyegyerektől,akit még ócsárolsz is.Aztán rájöttem,hogy te sem vagy ép annyira.Normális pasi nincs a közelben?
2014. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja neked is a kedvenced. De meglepő :)

..

.

.

:)

.

.

.

<:( szomorú egy világ ez.

2014. nov. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egy ilyen görény senkibe vagy szerelmes ?:D mit akarsz?
2014. nov. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit se erezni iranta, de egyszeruen nem tudok elfelejteni. Folyton a siras keruget miatta.
2014. nov. 29. 15:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,igazából ez vicces.Akit te itt leírtál,azt nem szeretni kell,hanem elkerülni nagy ívben.Tudatosítsd magadban,hoyg jobbat érdemelsz.Én is ezt próbálom tenni.

Amúgy komolyan,ez ilyen tipikus kemény gyerek vagyok,én vagyok a májer kategória.Belül meg érzelmi sivárság.

2014. nov. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fogod megleckéztetni. Addig fog játszadozni veled, amíg nem találsz egy másik ugyanilyen parasztot.
2014. nov. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!