Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy leckéztessem meg? Megszeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy leckéztessem meg? Megszegte az ígéretét

Figyelt kérdés
Szakítottam vele fél évvel ezelőtt és akkor megígért valamit, de azt most megszegte, tök természetesen beszél róla, mintha az ígérete semmit sem érne. Nagyon rosszul esik, mintha semmibe venne, nem becsülne, mert tudja hogy úgy is megbocsátok neki, mint mindig. :S Olyan sokszor megbántott már, ember engem ennyiszer nem bántott még meg. Ötleteket várok, tudom bosszúval nem sokat érek, de vissza akarok vágni. Csak akkor szeret igazán, ha tudja hogy elveszíthet, de nem "szakíthatok" vele megint, hogy szenvedjen.
2012. dec. 30. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mi volt az ígéret?
2012. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hallottad már azt,hogy ami nem megy,azt ne erőltessük????
2012. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mit tettél ellene?
2012. dec. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1.Megígértem, hogy nem fog pálinkát inni, mert attól megbolondul, hát valamelyik nap megivott 10 felest és tök természetesen bejelentette ezt nekem,mintha nem is lenne ígéret, meg hogy nem volt tőle semmi baja, mert nem keverte. Ígéret csak VOLT. Azt mondta ma is fog pálinkázni.

ezt is én tettem ki, részletesebben le van írva mi a baj, mondjuk nem csak a piálásával van gond :S http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2. igen, hallottam


3. Nem értem, hogy-hogy mit tettem ellene??

2012. dec. 30. 20:27
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez a pasi rejt valamit, és az itallal próbálja elnyomni magába..
2012. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Ugyanez!

Nekem a Jégerezést ígérte meg,hogy abba fogja hagyni,mikor megszületett a pici,ugyanúgy folytatta az ivászatot!

Most is apucika elment kocsmázni,mi meg tv-t nézünk a bogarammal :(

Lassan repülni fog.

Piás pasit messziről kerülj,ha van egy kis eszed!

2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, rá is kérdeztem, beszéltünk már erről egy csomót. Ő sem tudja miért ilyen bunkó velem ha iszik. Hogy lehetne ezt kideríteni? vagy tenni valamit hogy ne legyen ilyen.
2012. dec. 30. 20:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Küldd rá a barátnőidet, hogy csábítsák el. Amikor már úgy érzi, hogy megszerezte ő(ke)t akkor tegyék lapátra valamilyen igazán bunkó módon :P Igaz, ez 1 nap alatt nem fog lezajlani, kell egy kis idő, de ha azt akarod h szenvedjen ez jó ötlet :D
2012. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bakker, már nem vagy vele. Mit érdekel?????? Nem a te gondod többé, és úgysem fogsz tudni megváltoztatni senkit. Megleckéztetni.... gyerekes is vagy. Senkit nem menthetsz meg saját magától.
2012. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó félreértettél valamit, mondjuk így visszaolvasva, tényleg nem írtam érthetően. Bocsi


Szakítottam vele fél évvel ezelőtt, de 1 nap se kellett, megint összejöttünk és megígérte, hogy többet nem iszik pálinkát, mert aznap este full hülye volt tőle, kidobott a házból stb. és most megint elkezdett inni

2012. dec. 30. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!