Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan leckéztessem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés
Fősulira járok és mindennap busszal közlekedem. Van 1 sofőr 3 éve nagyon nagyon leseget, sőt tavaly le is szemezett, de én direkt nem néztem rá soha, mert tudom, hogy nős. Ő tovább folytatta, sőt voltak olyannak tűnő megnyilvánulásai is, hogy még ő mérges, amiért én nem veszem figyelembe. Aztán be kellett vallanom magamnak, hogy beleszerettem, de ezt sosem mutattam ki, max.egy kicsit én is többször néztem rá, mikor a bérletet felmutattam. Mikor ő ezt észrevette, úgy reagált, hogy elfordult tőlem és mindenkinek köszön,mindenkinek csak nekem nem! Iszonyat megalázó, mert én tényleg nem csináltam semmi olyat, ráadásul soha egy szót sem beszéltünk. Nagyon ciki,hisz én sosem mutattam felé oly nagyon, hogy mi a szitu, de valahogy megakarom leckéztetni, hogy velem nem bunkózhat. Hogyan? Mi lenne a legjobb?
2012. jan. 25. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
hogy te mekkora 1 ribanc vagy!
2012. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 damork01 ***** válasza:
Adj neki gumibogyó szörpöt
2012. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tetszel neki elfordulsz, ha ő tetszik neked, ő fordul el. Vissza az oviba, hagyjátok egymást békén.
2012. jan. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utóbbi válaszadó: Igazad van! Hülyeség az egész!Köszi!

Az első válaszadó meg ne magából induljon ki, idióta!

2012. jan. 25. 00:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne bántsd szegény embert, van épp elég baja nélküled is. Utána úgyis te szívnád meg, mert neki jóval több élettapasztalata van, ezért jobban ki is tud veled b@szni...
2012. jan. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

még, hogy én idióta.

szerintem meg te vagy az idióta te..teeeeeeeeee csecsemő!!!!

2012. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó 8. tudjuk hogy te vagy a világ ura, de most menj alukálni szépen! :D
2012. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy Volánossal ne kezdjél mert azt megkeserülöd, én is buszsofőr vagyok és annyira bunkó szuka van, de velem nem basznak ki volt h otthagytam a rákba párat de olyan is volt h -10 fokos hideget beengedtem az utastérbe had szokják :D
2012. jan. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tatabányán nem én vagyok a legbunkóbb szuka.. úgyhogy
2012. jan. 25. 01:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Leszemezni a szőlőt szokták :) Egyébként meg hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele. Köszönj szépen, udvariasan, ha arrafelé úgy szokták, és annyi. Nincs értelme leckéztetni, mert a végén tényleg otthagy, ha futsz a buszhoz, és az télen nem túl jó.
2012. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!