Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy barátom 1 hónapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy barátom 1 hónapot jártunk de szakítottam vele mert nem tudtam hogy szeretem e vagy nem? De kiderült hogy szeretem kiakartam vele békülni.

Figyelt kérdés
De őő már nem! Most volt egy buli aztmondta hogy szeret és hogy hiányzom neki de nem tudja hogy mit akar. és akkor ugy mentünk el egymástól az iskolába hogy nem bocsi. Este beszéltünk de akkor sem tudta hogy mit akar! Szerintetek?! Ez mi?! Van még esély? Vag nem?! :S
2012. nov. 17. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nem vagy még 16 éves se!
2012. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én választ kértem... nem azt hogy hány éves vagyok!
2012. nov. 17. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Választ??? Mire???


Te sem tudod hogy szereted-e, egyik héten nem aztán meg igen. Ő sem tudja szeret-e...

Mit lehet erre válaszolni? Óvodások komolytalan valamije...

2012. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!