Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonyom van és kiderült....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyom van és kiderült. Hogy bizonyítsam be, hogy én még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve együtt vagyunk, ő az első barátom. Télen elutaztam a szüleimmel és ott együtt voltam egy fiúval néhányszor, ő volt nekem az első. Őt nem szeretem, max barátként, viszont vonzódom hozzá, ezért néha találkozunk, de ő ugye külföldi, szóval van, hogy akár 5-6 is eltelik személyes találkozás nélkül.

De kiderült a dolog és a barátom nagyon kiborult, amit megértek természetesen. Viszont én őt szeretem, a másik srác csak egy jó barát, rá sosem tudnék úgy gondolni, mint a Nagy Ő-re.


2014. aug. 18. 14:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Ékes bizonyíték arra, hogy nem azért qrva valaki, mert sok partnere van/volt.
2014. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
És mire volt ez jó? Annyira nem értem az ilyen embereket. Tudatában vagy annak amit cselekszel, de utána azért eljátszod a nagyhalált, hátha megsajnák a párod. Bizonyítani már nem tudsz, ugyanis már bizonítottál csak valami mást.. Csak abban bízhatsz, hogy a párodnak megenyhül a szíve.
2014. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

Az a baj, hogy ti fiatalok (gondolom tizenéves lehetsz), teljesen félre értelmezitek a barát megnevezést.

A barát akivel jókat lehet beszélni, akinek elmondhatod a gondjaidat-bajaidat, és viszont, akivel nevetsz és örülsz, aki melletted áll ha bajban vagy, akinek fontos a véleménye, stb., nem olyan akivel lefekszel, ráadásul többször is úgy, hogy közbe van párod........szánalmas, de leginkább az utána való pitizés, megbánás. Hogy lehet valakivel rendszeresen lefeküdni, ha mást szeretsz? Ezt én se tudnám logikusan felfogni a barátod helyébe.....

2014. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Várj, jól értem, hogy együtt voltál már a pároddal, de közben az utazáson veszítetted el a szüzességed?
2014. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem játszok el semmiféle nagy halált, nem pitizek utána. Csak szeretném, ha tudná, hogy ettől függetlenül én még szeretem.

Őt szeretem, viszont ő nem tudott úgy kielégíteni, vagyis nem volt vele olyan gördülékeny minden. A másik srác pedig szavak nélkül megért, bármikor.

Vele tudok mindenről beszélgetni, bármit csinálhatunk és az ágyban is jó vele.



Igen Utolsó, jól értelmezted.

2014. aug. 18. 15:04
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

szóval jól rétem, hogy kapcsolatban vagy, de de nem a párod vette el a szüzességed, hanem az, akivel félreléptél??

ennyire gáz sztorit sem olvastam még itt, undorító vagy

2014. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Jó, azért nem kell úgy viselkedni, mintha én lennék az egyetlen ezen a Földön, aki megcsalta a barátját.
2014. aug. 18. 15:08
 8/25 anonim ***** válasza:
Rossz véred van gondolom ilyen a famili is
2014. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha velem ezt most megcsinálná a barátnőm(szűz) mondhatna bármit, hogy mennyire szeret,egyáltalán nem érdekelne, sőt tudnám hogy nem szeret, ha a szüzességét másnak adja oda, miközben velem van kapcsolatban. Ha nem hülye a párod, akkor páros lábbal rúg ki.

5-ös voltam.

2014. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Botrányos a hozzáállásod. Úgy bizonyíthatod a nagy szerelmedet, hogy szakítasz végre a szerencsétlen fiúddal.
2014. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!