Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki ezt beválla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki ezt bevállalná egy pasiért? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön, ha egy lány dohányzik. Ez amolyan "fétis". Eddig nem is nagyon volt olyan barátnőm aki ne dohányzott volna.

Most megismerkedtem egy lánnyal aki dohányzik ugyan, de "csak" 12-15 szálat szív naponta. Én azt szeretném, ha többet dohányozna és jobban kívánná a cigit. Mondtam neki, hogy én fizetem a cigarettáját, csak gyújtson rá gyakrabban (főleg szex előtt és után). Először kicsit furának találta a kérésemet, de végül is igent mondott. (Neki is volt egy kérése hozzám és kölcsönösen beleegyeztünk egymás kívánságába.)

Most egy doboz cigit szív el naponta és folyamatosan emeli az adagot.

Van még olyan dohányos lány aki ezt megtette volna a barátjáért? Mi a véleményetek?



2014. nov. 29. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
k**rva gáz. Mindketten meghaltok fiatalon, úgy kell nektek
2014. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
2014. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ekkora facepalmot még életemben nem nyomtam bakker...
2014. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Nem hagynám, hogy a barátom meggyilkoljon ilyen módszerrel. Mert te ezt teszed. Megölöd.

2014. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Állati értelmes dolog, gratulálok.
2014. nov. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vagyiiis téged az izgat hogy közelebb hozd a kiválasztott hölgynek a tüdőrákot...? /-.-\

Gratulálok.. jó nagy barom vagy..

2014. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A véleményem csak annyi, hogy idős korban visszaüt. Már ha a rák nem visz el. Nekem volt olyan családtagom, aki erős dohányos volt és 47 évet bírt.
2014. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Juhuu, eljen a tudorak, csak azert hogy neked jo legyen!
2014. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

azért ez nem egy olcsó fétis bakker.

napi 1000 forint a csaj rezsije,plusz elmentek moziba ide-oda.

legalább vékony cigit vegyél neki davidoff slimet,vagy eve-t.

ha rendes cigiből tol el egy dobozzal,akkor a vékonyból simán betermelheti a másfelet.

2014. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lina93 ***** válasza:

Dohányosként mondom, hogy nem tenném meg.

Nálam csak ellenkező eset fordult elő.

A srác le akart beszélni róla, nem jött össze...

Nem változtatok senki miatt sem azokon a szokásaimon, amit el kellene fogadnia, ha már arra vetemedik, hogy összeáll velem.

2014. nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!