Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki ezt beválla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki ezt bevállalná egy pasiért? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejön, ha egy lány dohányzik. Ez amolyan "fétis". Eddig nem is nagyon volt olyan barátnőm aki ne dohányzott volna.

Most megismerkedtem egy lánnyal aki dohányzik ugyan, de "csak" 12-15 szálat szív naponta. Én azt szeretném, ha többet dohányozna és jobban kívánná a cigit. Mondtam neki, hogy én fizetem a cigarettáját, csak gyújtson rá gyakrabban (főleg szex előtt és után). Először kicsit furának találta a kérésemet, de végül is igent mondott. (Neki is volt egy kérése hozzám és kölcsönösen beleegyeztünk egymás kívánságába.)

Most egy doboz cigit szív el naponta és folyamatosan emeli az adagot.

Van még olyan dohányos lány aki ezt megtette volna a barátjáért? Mi a véleményetek?



2014. nov. 29. 23:54
1 2
 11/16 piriiiiii ***** válasza:
95%
Te egy rakás idióta vagy, ne haragudj.
2014. nov. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Na és mi volt az ő kérése? Kezdj el piálni?
2014. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Nem. Függetlenül attól, hogy dohányzok vagy sem.
2014. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem fordított esetben volt így és nem is értem ezt a fétist mert az exem is felizgult a cigire meg a füstre is persze ő nem erőltette de nem értem ez miért izgató.. jó mert már mióta szakítottunk elkezdtem dohányozni (nem ő miatta hanem a szakítás miatt) de nem értem ezt a fétist akkor sem.
2014. nov. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rohadt szemét gyilkos BANDITA!!! Amit te teszel az az én szemembe rosszabb a Kolompár Rómeó bandájánál akik megerőszakolták szegény öregasszonyt elvágták a torkát három forintért aztán megfőzték és megették szegény kiskutyáját és ezt a kiscica mind VÉGIGNÉZTE!!
2014. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem is tudom ki a hülyébb... Te vagy a csaj.
2014. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!