Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar a tudat, hogy kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a tudat, hogy kevés leszek neki! Hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés

Szóval,elég jól össze ismerkedtem egy nővel.Nekem ő lenne a második az életemben.Az első igen kellemetlen volt konkrétan semmibe se nézett a méretem miatt.15cm hossz és olyan 3,8-4cm vastag.

Akinek ekkora kb az is tud teljes életet élni?


2014. nov. 30. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tök átlagos. Nem kicsi, nem nagy.
2014. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vége az éltednek.. bérelj néger rabszolgát, aki helyetted szúrja az asszonyt.. Jó sok gondod lehet az életben...
2014. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Te aztán tudod is...

Köszi!

2014. nov. 30. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
12 cm a női hüvelyhossz szóval akár 3 cm-t le is vághatnál belőle mert felesleges vastagság az más kérdés ha egy nő tág akkor is csak idő kérdése mert az szűkülni fog és majd méreted lesz + ted x-be combjánál vagy lábánál ak már tág se lesz remélem tudtam segíteni
2014. nov. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. nov. 30. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Hosszban 1 cm az átlag felett vagy. Nem hiszem, hogy a barátnőd sokkal nagyobbat láthatott volna mert elég ritka a 18 feletti.
2014. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a méreted miatt nézett semmibe.
2014. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!