Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el a szakítást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el a szakítást, ha nem kapom meg a normális lezárást?

Figyelt kérdés
Majdnem 16 hónapja voltunk együtt. Sokat veszekedtünk mindig azt mondta, hogy miattam, mert féltékeny voltam /és még persze csomó más dolog miatt is/ most kiderült, hogy talán nem ok nélkül. Nem tudom most melyikünk mondta ki végülis, hogy vége/telefonban persze/ de tudtam, hogy ez lesz. Viszont ő nem akarja megbeszélni. Tudom, hogy vége, nem akarom folytatni vele, azzal csak magamnak ártanék. De nagyon sok kérdésem lenne, de ha ezt mondom telefonba már le is teszi. Így hogy tudom lezárni?

2014. nov. 7. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A szakítást jobb esetben úgy jó megtenni, hogy mindent megbeszéltek.
2014. nov. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valszeg a féltékenység volt az oka!


nincs mit ezen beszélni,vége és vége... gyorsan keress mást,akivel boldog lehetsz :)


ha nagyon nem bírsz magaddal, írj neki egy üzenetet, hogy legalább a pár kérdésedre még őszintén válaszoljon! de ne azt kérdezd, hogy szeret-e még!

2014. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a szakítás okát tudom. pont az a baj, hogy ő nem akar leülni megbeszélni. tehát az a kérdés, hogy így mit csináljak, nekem kellenek a válaszok, de tőle nem fogom megkapni. igen féltékeny voltam ezt vállalom. de nem azért nem kapom meg tőle a lezárást mert nem érdemlem meg, hanem azert mert benne ennyi tisztesség nincs.
2014. nov. 7. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló, mint a volt barátom. Csak nálunk többnyire ő és a kiálhatatlan természete okozta a veszekedéseket. Amikor már beláttam, hogy vége, hiába próbálkozok akkor lett volna még néhány kérdésem hozzá, mit miért stb. Viszont ő sem hallgatott meg, majd üzeneteket is írtam neki, de flegmázott, csúnyán mondva szó szerint leszarta...Majd belefáradtam és nagy nehezen tovább léptem. Eltelt több, mint fél év és most elkezdett keresni hirtelenjében. /Hiányzok neki stb stb./most kaptam meg azt az elégtételt, azt a lezárást, amit akkor nem.:) Plusz neki van egy boldogtalan kapcsolata, míg nekem van egy fantasztikus barátom!:)

Szerintem írni felesleges neki is, azért meséltem ezt el, mert talán veled is így lesz...ha nem ma, akkor lehet hogy hónapok múlva jön rá, hogy basszus nem így kellett volna ezt lezárni. Kitudja. Fel a fejjel.:)

2014. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de annak hogy megadja-e neked a lezárást, semmi köze ahhoz, mennyi tisztesség van benne.

Lehet, hogy elege volt már, ezerszer is elmondta, de te nem figyeltél. Most már nincs étvágy veled szóba állni. Ez van. Értelek én, tényleg jobb normálisan lezárni, de van olyan helyzet amikor nehéz beszélni a másikkal. Fogadd el és tanulj belőle: ne féltékenykedj. Úgysem tudod irányítani a dolgokat. Ha meg akar csalni, úgyis meg fog, ha nem akar, nem fog. De ha féltékenyen viselkedsz, tutira elüldözöl minden nőt.

2014. nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!