Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz valamit, nem csak úgy eltűnni?

Figyelt kérdés
Beszélgetek valakivel órákig, napokig, hetekig utána meg eltűnik. Nehéz írni valamit? Akármit. Nem kell indok se. Csak hogy ne várjam a következő üzenetet. Veletek is szokott ilyen lenni?

2014. nov. 30. 14:45
 1/5 A kérdező kommentje:
*nehéz írni valamit
2014. nov. 30. 14:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj rá te (megint), ha arra sem reagál sokáig akkor talán érdemesebb lenne letenni róla.
2014. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,volt már hasonló.
2014. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17/f volnék, és gyakran szoktam itt vagy facen beszélgetni ismerkedni, és bizony pár mondatból le lehet következtetni, hogy az ember szeretne e velem beszélgetni.. Ha ezt a jelet dekódoltam akkor már nem írok neki.. ezt azért csinálom mert ha egy kicsit is érdeklem az illetőt akkor visszaír, de az esetek többségében nem írnak vissza. Lehet hogy te is, ugyan tudaton kívül de olyan jeleket adtál neki, hogy hagyjon békén téged..
2014. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig megkérem őket erre már az elején... De mintha a falnak beszélnék... Tegnap is dumáltam valakivel de szó nélkül eltűnt... Pedig ő kezdeményezte a beszélgetést
2014. nov. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!