Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhat tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhat tőlem valamit a tanárom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy az utóbbi időbe nagyon jóba lettem a tanárommal, gyakran levelezünk neten,véleményem szerint nagyon jófej, lehet vele mindenről beszélgetni, hülyéskedni... megkérte hogy tegezzem, és sokszor megjegyzi hogy mennyire szép, jó csaj vagyok.Sokat érdeklődik irántam, illetve a beszélgetéseinket gyakran tereli a szexhez közeli témakörbe.Már célozgatott olyan dologra is hogy miértnem maradok bent egy kicsit órák után beszélgetni...

Nos én nem akarok tőle semmit mert nem az esetem,és mert a tanárom, de ezekután a beszélgetések után kicsit zavarba vagyok az óráin....szerintetek ő mit szűr le ebből?! És vajon mit akarhat?!



2014. nov. 30. 20:13
1 2
 11/13 Petya Atya ***** válasza:
90%

#4: és azzal mit oldanánk meg? Semmit, csak lenne egy újabb felesleges korlátozás a pedagógusokkal szemben. A törvényalkotók meg mosnák kezeiket, mondván ők mindent megtettek.

Csak tudod, ha valaki meg akarja d*gni a tanulóját, azt nem Facebookon fogja csinálni. Nem a 18. században élünk, szinte már alapvető, hogy egy embernek - legyen akár tanár, akár orvos, akár zöldséges - vannak online elérhetőségei. Hogy aztán kivel áll szóba, vagy kit jelöl vissza ismerősnek, az már az egyéni döntése. Nem kéne a tanárra úgy tekinteni, mint egy karantánba való állatfajra.

Tanár-diák kapcsolatok meg mindig is voltak (most a jogi és erkölcsi megítélésébe ne menjünk bele), akkor is, amikor még az internet ismeretlen fogalom volt, és telefonja is csak a tehetősebbeknek volt. Nem kellett hozzá Facebook.


Kérdező: szerintem ezt vele beszéld meg! Ennyiből nem lehet megállapítani, az is lehet, hogy szerelmes beléd, az is lehet, hogy egy megbízható, jó barátjaként tekint rád. Hogy igazából neki mik a szándékai, azt csak ő tudja. Sokan a pusztán haveri, túl közvetlen közeledést is képesek nyomulásnak nézni. Szerintem a legtisztább az lenne, ha megbeszélnéd vele. Ne kertelj, mondd meg neki nyíltan, hogy mint barát nagyon kedveled, de szerelmileg egyáltalán nem jön be.

Szerintem ez a legtisztább dolog.

2014. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

Tartom magam a gondolatomhoz,kis utánajárás után rájöttem kivitelezhetetlen,de okos ötlet.


Szerintem nem szeretne tőled semmit a tanár.


Üdvözlettel : #4 válaszoló.

2014. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
#4-es: Na akkor ne legyen se Skype-ja, se telefonja, ne lehessen számítógépje sem, de még ne lehessen semmilyen adattároló eszköze! Na meg még ne lehessen fényképezőgépjük se, mert feltöltenék a képeket... Na meg még azért ne legyen internetelérésük se, legalább 100 km-re kellene egy internetelérési ponttól laknia. Na azért ne lehessen e-mailfiókja sem, mert képeket mutogat a tanár.
2014. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!