Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ismerkedés alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ismerkedés alatt nem nagyon kérdezget rólam, akkor nem is érdeklem? (kicsit érthetőbben lent)

Figyelt kérdés

Nyilván a pontos választ senki nem tudhatja, de tippeket, javaslatokat, ötleteket, érveket szívesen várok.

Szóval jól elbeszélgetünk, akár órákon keresztül is és úgy veszem le, hogy jól érzi magát, amikor velem beszélget. Ráadásul állítása szerint be is jövök neki, bár lehet ez csak jóindulatból mondta. Kételyeim vannak, mert én sokat kérdezgetek róla, tényleg szeretném őt megismerni, viszont számos olyan helyzet volt, amikor ő is simán visszakérdezhetett volna az adott témához kapcsolódóan. Lehet csak én dramatizálom túl és csak annyira belemerül mindig a saját mondandójába és elfelejt rólam kérdezni, de magát az ismerkedést kicsit aránytalannak érzem. Én sokkal több dolgot tudok róla, mint ő rólam.


2014. nov. 30. 22:00
 1/2 Lévai Roland válasza:

Ez kortol is függ ha nagyon tini még akkor elég bizonytalanok a kérdései és nem meri feltenni .

Van egy alternatíva h megtudd figyel e rád és h érdekled e:

Mesélj te neki magadrol jo sok mindent ami eszedbe jut gondolatokat személyes dolgokat és miután eltelik kis idő kérdezz vissza erre arra h figyelt e rád eggyáltalán ha nem akkor komoly kérdéssel kell felé fordulni h mi a célja veled ez nagyon fontos h ne ringasd magad reményekbe amik nem lesznek a valoság részei ;)

2014. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megvan illetődve előtted? :D Én olyankor hajlamos vagyok kicsit zárkózottt leszek meg bizonytalan.
2014. dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!