Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az r*bancság, ha egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az r*bancság, ha egy fiúval első találkozáskor lefekszem?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja írkálunk egymásnak neten keresztül. Mindketten tetszünk is a másiknak. Ha már első találkozásnál lefeküdnék vele, akkor könnyűvérűnek fog tartani, és esetleg ezután el is felejtene? De akkor miért áldozott rám 3 hónapon keresztül mindennap órákat, ha csak egyszer megfektetne?!

18/L 25/F


2013. szept. 3. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Hát az.
2013. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
nem
2013. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem
2013. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
csak lazae erkölcsű leszel.
2013. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az 2 külön dolog hogy neten keresztül miket írtok egymásnak vagy hogy személyesen ismered, láttad már.. Azt ajánlanám hogy az 1. találkozásnál méég ne enged hogy megfektessen...
2013. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam ha valaki hamar lefekszik velem, akkor olyan komolytalanná válik az egész, és biztos nem fogok vele kapcsolatot kialakítani. De ez csak én vagyok, persze ez egyénfüggő.
2013. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi is 2,5 hónapig beszélgettünk csak neten a távolság miatt és amikor találkoztunk már az első napon megtörtént a dolog de már több mint 2 éve együtt v.unk.
2013. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt már párszor olyan, hogy egy buliban (hát nem voltam józan) csajok próbálkoztak aztán rámarkoltak és ennyit mondott hogy többet szeretnél akkor írj rám vagy hívj fel na az ilyenek engem többet nem láttak. Persze ez más eset, de szerintem azért elsőnél még ne :)
2013. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem a sorszám számit hanem a szenvedély. Akinek a sorszám számit azt ne sajnáld.
2013. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!