Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 19 éves lányként minden fiúba beleszeretek, aki kicsit is jó hozzám?

Figyelt kérdés
Amint látom, hogy valaki kezd érdeklődni felém, egyből "beleszeretek" és folyamatosan róla álmodozom, pedig általában alig ismerem az illetőt. Egészen addig életem szerelmének hiszem, amíg nem jön valaki más, aki iránt így érezhetek. Kapcsolat általában soha nem lesz a dologból sajnos. Nem tudom, miért van ez, hisz nem vagyok már kislány és nagyon idegesítő.
2014. dec. 1. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

"Nem vagyok mar kislany"


DE IGEN.Lelkileg..

2014. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, csak fiúba. Szerintem azért van, mert szeretethiányosak vagyunk.
2014. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
volt már kapcsolatod? voltak/vannak jó barátaid?
2014. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Volt kapcsolatom, igen, bár már régóta nincs semmi komoly. Barátaim is vannak.
2014. dec. 1. 11:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Szoooval, ha most elkezdzenek erdeklodni irantad, en lennek eleted szerelme egy 10 percig? :D
2014. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A szeretethiány mondjuk biztos, nagyon vágyok már valakire.
2014. dec. 1. 11:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem, azért nem így gondoltam, személyes találkozások alapján. :D
2014. dec. 1. 11:18
 8/16 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen vagy addig biztos nem lesz normális kapcsolatod. Most hogyan alapozzon veled bárki is, ha egy hét múlva már egy másik srácba leszel "szerelmes"?
2014. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nna, kicsit félreértetted, tehát ha valakivel úgy érzem, alakulnának a dolgok, akkor mások nem kezdenek el érdekelni. Viszont ha nem alakul semmi, mégsem érdeklem a fiút, addig akkor is csak rá gondolok, egészen addig, amíg nincs más. Lehet, hogy így sem olyan érthető. :D
2014. dec. 1. 11:23
 10/16 A kérdező kommentje:
Kicsit sok a szóismétlés, bocsi.
2014. dec. 1. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!