Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Lökött művészlélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lökött művészlélek csajok bejönnek?

Figyelt kérdés

azok a fajták, akik egyből barátságosak, kikérdezik a fél életeteket, hobbiaitokat. Szeretnek mosolyogni. Valójában nagyon is érzékeny csajok. A művészes öltözködés viszont nem mindenki számára nőies :)

Vagy a lány inkább próbálja meg "kultúrálni" magát?



2014. dec. 1. 18:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azok, aki művészléleknek nevezik magukat, pont ettől nem azok.


Az ilyen szabados életvitelű alteros csajok bejönnek.

2014. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11. Igazad van, attól még senki nem lesz művészlélek, ha annak mondja magát.Nem is hangoztatom,mert sok embernek negaív érzései vannak a szóval kapcsolatban. De ha kék szemed van, nem mondhatod azt, hogy igazából barna, mert mindenki látja, hogy nem az :)
2014. dec. 1. 21:26
 13/15 anonim ***** válasza:

Wow...művészlélek, és művésziesen öltözködik....akkor gondolom fest, ír, zenél, sokat alkot, ebből az igen mély postból nekem ez jött le!

Te nem vagy az a tipikus kis leányzó akinek van néha egy épkézláb gondolata és ezért művésznek hiszi magát!

Nagyon jó!..(igen...ez VÉGIG szarkazmus volt...)

2014. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13. Ismerjük egymást? (Lenne egy tippem.) Figyelj,ha megsérteni akartál,és ez örömet okozott, akkor érezd jól magadat, Én elfogadom,ha őszinte valaki. Ez egy egyszerű, anonim oldal, ne várj tőle ebben a kategóriában életbölcsességeket, nem itt fogják online kurzusban magyarázgatni a relativítás elméletet sem. (Ha az vagy, akire gondolok, akkor csalódtam, ha nem, akkor ne is foglalkozz vele.)
2014. dec. 2. 00:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen, régóta szeretnék megismerkedni egy ilyen beállítottságú lánnyal :) Csakhogy, mivel az ilyennek vélt lányokat csak és kizárólag utcán véltem felfedezni, ebből adódóan nem sikerült kihasználni az adandó(?) alkalmat, de talán ez most nem ilyen, feltéve ha rábólintasz arra, hogy írjak Neked privátban vagy írsz Te, bár mindenképpen írnod kéne... szóval érted.. mindenesetre én nagyon örülnék, bármelyik opciónak :)))
2014. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!