Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hirtelen a rinyálós fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen a rinyálós fiúk többsége miért mondja azt magára, hogy művészlélek?

Figyelt kérdés

Szeretnék Stephen King egy gondolatával élni. Nincsen alkoholista író, nincsen drogos író. Csak alkoholista és drogos van.

Ahogy rinyálós művész sincs. Most komolyan, ha ezek a nagy "művészlelkek" ennyire nagy meg nem értett zsenik könyörgöm mutassanak már valamit amit ők alkottak!


2013. máj. 23. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
valaki művészléleknek hívja őket, valaki meg nocsi lütyő lúzer forever alone kockának.
2013. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez olyan mint mikor a cigók aszondják hogy olaszok. jobb a sajtójuk.
2013. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én folyamatosan festek és alkotok , ennek ellenére nem vagyok 1 fospisztoly és sohasem mondanám magamra hogy "művészlélek" mert nem vagyok elvont gyökér ;) ,és nem is vagyok sikertelen :)
2013. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó,de King maga mondta,hogy egy csomó könyvének megírasára nem is emlékszik.

Amúgy jó a neved :)

2013. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pacsi emberek. Ilyen válaszokra számítottam. Megy mindenkinek a zöld mancs. Én regényeket írok, de ha rossz passzban voltam soha nem takaróztam ezzel.
2013. máj. 23. 22:18
 6/9 A kérdező kommentje:

foley


De azt is mondta, hogy bánja, hogy nem emlékszik rájuk.:D Azt hiszem magát a Cujot is bedrogozva írta. Mondjuk látszik is, mert vicces hogy nem tudod, hogy vérfarkas van a gyerek szekrényébe, vagy nem tudom.

2013. máj. 23. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudon pontosan már miket,rég olvastam azt a cikket,de azért kifizetődő volt ez számára.
2013. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A művészlélek manapság a rinyálós fiúk metaforája. Valami olyasmi mint a feketékre az afroamerikai megnevezés.
2013. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A művész alkot is valamit, nem pedig gubbaszt a gép előtt és a facebook nézi a kiszemeltjeinek a képeit, és közben sír, hogy ez a világ igazságtalan...
2013. máj. 24. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!