Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik nem kedvelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik nem kedvelnek az emberek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hiába próbálnék barátkozni másokkal sosem kapok viszonzást. Kevés az önbizalmam is emiatt, mert nem értem miért kapok elutasítást. Legyőzve félelmemet, odamegyek osztálytársakhoz beszélni, akik amúgy beszélnek hozzám, de még sem érzem hogy kedvelnének. Pedig én próbálok kedves lenni. Párkapcsolataimra is ugyanez jellemző. 20/l
2014. dec. 1. 20:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem se túl sokan szerettek meg életemben, de volt, hogy ebben abszolút meg is értettem őket. Ha gondolod, ismerkedhetnénk, mert én is kíváncsi vagyok, hol rontod el. Magamról azért sejtem, hogy mi nem stimmel. Én annyira nem erőltetem a barátkozást. De most olvasom, hogy le kell győznöd ehhez a félelmedet. Ez egyrészt nem jelent sok jót, másrészt pedig csak így tovább, az életben sokszor kell legyőznünk magunkat.

28/f

2015. jan. 31. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!