Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem, hogy minden kaput...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy minden kaput lezártam előtte ma?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam tanács kérés végett egy kérdést. A csajszival fél évet dumáltam neten, de lusta, akaratnélküli volt egy szaros találkára. Sajna 220 km a táv is.


Utóbbi hetekben nem is beszéltünk, csak nagy ritkán.

Szóval ma blokkoltam chatről is, facebookon is (bár ott nem volt ismerősöm WTF???), mert ő írta még azt múltkor, h nem érez motivációt, erőt, hogy keressen. Minden nap keresett és én is majdnem fél évig. :O


Úgy érzem így könnyebb a tovább lépés.

Szerinted észre veszi majd a tiltást valahogy?


2014. okt. 25. 00:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Hát apukám...még van hova fejlődni a szociális készségek terén.

Hány éves vagy?

Hagyd már a fenébe és keress valami értelmes leányzót.

2014. okt. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mit fejlődni? Én akartam talit, ő nem. Akkor ki a fejletlen? Így könnyebbnek érzem a továbblépést. Hogy legalább nem olvasom el minden nap a beszélgetéseinket...
2014. okt. 25. 00:15
 3/23 anonim ***** válasza:
36%
egy nagydumás pitsát fogtá ki lusta disznot, vagy egy vén perverz tatát aki csak megerőszakolt volna majd megetet a disznokkal
2014. okt. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Láttuk egymást webcamon barátom. Nem kamu lány. Azt hittem ezen már túllépett a netes társadalom.
2014. okt. 25. 00:21
 5/23 anonim ***** válasza:
Jól tetted...
2014. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
#5: mi? mi ez a 3 pont? Privátban kifejthetnéd, ha van még véleményed.
2014. okt. 25. 00:24
 7/23 anonim ***** válasza:
találkoztatok valaha egyáltalán ? :D , me hanem ako mit törödsz vele ennyire ? neked az tetszik benne h anno rajongott érted, de am jol tetted h letörölted mindenhol , legközelebb közelebbi csajt szedjé fel ,ahova még eltudsz jutni gyorsan
2014. okt. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Miért éhezel annyira a pozitìv megerősìtésre? Megtetted,kész. Honnan a búbánatból tudjuk,hogy jól tetted-e? Nem vagyunk jósok.
2014. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
mondom, h nem volt tali. én szorgalmaztam, ő nem mert talizni. érted? :O mert mondjuk 5,5 hónapón át minden nap beszélgettünk és egymáshoz nőttünk valamennyire??? ráadásul pikánsabb dolgokban is írkáltunk....
2014. okt. 25. 00:30
 10/23 A kérdező kommentje:
*hónapon
2014. okt. 25. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!