Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tettem?

Figyelt kérdés
Randin voltam barátnõmmel és parkban sétálgattunk.Én elmentem mosdóba Õ leült egy padra.Kb 5 perc után értem vissza és két idióta srác éppen zargatta.Õ odajött hozzám láttam rajta, hogy megijedt.Csakhogy mikor elment a srácok mellett az egyik rácsapott a fenekére.Felment bennem a pumpa odamentem és bevertem kettõt a srácnak gyomorra, hogy összerogyott és a másik támogatta el onnan.Barátnõm nagyon hálás volt, de valamiért bennem van egy rossz érzés, hogy ez talán sok volt.Vagy teljesen jogosan tettem?
2014. júl. 30. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Én is ezt tettem volna!
2014. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:

jól cselekedtél

lehet,hogy ezzel "megmentettél" több csajt is attól a baromtól

2014. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jogosan tetted!Ezt is kell!
2014. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok volt, de én nem szeretem az erőszakot. De ha benned is rossz érzés van emiatt, az nem lehet véletlen.
2014. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mondhatni jogosan tetted, de lett volna jobb megoldás is...


21F

2014. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csináltad.
2014. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy lett volna jobb, csak (elfelejtettem leírni) mikor megláttam õket, akkor szóltam, hogy hagyják békén.Ezek után nekem nem jutott más eszembe.
2014. júl. 30. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Jogos, és szép volt!


L

2014. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nagylzs ***** válasza:
Emberek által alkotott jogrendszer szerint nem volt rá jogod. De szerintem senki nem fog elítélni...
2014. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utálom az ilyen fenékrecsapós kis észlényeket, akik azt hiszik bármit megtehetnek idegen lányokkal. Gondolom nem életében először csinálta, én azt mondom jó hogy találkozott ilyen emberrel aki végre megvédte a barátnőjét.

Azonban sokszor mérlegelni kell előtte, hogy meddig szabad elmenni, nehogy nagyobb baj legyen, most jól jöttél ki a dologból.

2014. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!