Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha lefeküdnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha lefeküdnék a főnökömmel hogy jobb bért kapjak stb? Ő 54 éves én meg 21

Figyelt kérdés

Már gondolkodtam rajta hogy elcsábítom. Nagyon szoktam nézni és szerintem bejövök neki valamilyen szinten. Csak nem tudom lefeküdjek e vele vagy hogyan csábíthatnám el :I

Meg ugye kicsit nagy a korkülönbség is kettőnk közt



#szex #szerelem #főnök elcsábítása
2014. dec. 2. 19:06
1 2
 1/15 anonim válasza:
64%
Ha csak ezert akarsz vele lefekudni akkor azt kell mondjam hogy egy konnyuveru noszemely vagy.
2014. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

NE!!!!!!!

Ennyire sokan unatkoznak itt?

2014. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyeneket hívják pénzéhes ri bancoknak.
2014. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Ez most komoly?


Gondolj bele, hogy ezzel csak ő nyer. Lehet kapsz fizu emelést, de bármikor kirúghat, a kollégák pletykálhatnak, megbélyegezhetnek.

Vagy lefekszel vele és nem kapsz fizu emelést.


Te hosszútávon nem nyersz vele.

2014. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elèg ha leszopod.
2014. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt akartam én is Javasolni,xopd le
2014. dec. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes... mocskosul érdekes, hogy MINDENKI arra a következtetésre jutott, hogy a kérdező lábai között vagina van. Jééé.


Én meg aszondom, hogy a főnöke is ugyanakkora ludas, ha megteszi, mint a kérdező.

2014. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez a kérdés remek példája annak, hogy a munka világában miért nem lesz egy nő soha egyenrangú egy férfival. A férfiak dolgoznak és a munkájuknak hála jutnak előbbre, a nők pedig a lábuk között levő réssel keresnek kiskapukat, és követelnek előjogokat.
2014. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy elcsábít valakit, azt a kifejezést nők szokták használni haver. Jól nem jársz vele.
2014. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
nem tudom mennyire komoly a kérdés,de én is lefeküdnék egy 5x éves férfival ha ciki ha nem persze semmi fizetésemelés nincs a dologban csak felnézek rá :D én 19 vagyok
2014. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!