Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú osztálytársam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú osztálytársam. (én lány vagyok)! Kicsit perverz a csávó:DD és egyszer kettesben voltunk és megakarta mutatni a faszát. Miért akarta megmutatni?

Figyelt kérdés

igaz egyszer már láttam de csak egy kicsi ideig... (véletlenül)

meg folyton intim kérdéseket tesz fel nekem.. azt mondta hogy valamelyik nap meg fogja nekem mutatni.. (azt mondta de nem szeretném látni mert nem tetszik a csávó)

mit érezhet irántam? miért akarja megmutatni?



2014. dec. 2. 20:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
25%
2es vagyok és képzeld a fiúk 15 évesen is akarnak már szexelni..:) Azt hiszed ő más és szerelmes beléd, de sajnálom NEM. Annyi idős vagy mint én rám is nyomult egy "macsó" bár nem akarta a szerszámát mutogatni, de egyértelmű már így utólag, hogy csak kanoskodott és unatkozott nem szeretett. Ha akarsz élj csak az álomvilágodba, de a fiú csak kihasznál. Mind köcsög mind csak kihasználni tudja a lányokat.:( Najó az extrémen gány fejűek nem , mert örülnek ha hozzájuk szól egy lány, de az más eet. Jöhetnek a lepontozások, de nekem ez a véleményem a fiúkról, azok után ahogy egyesek viselkedtek, meg a szüleim válása után...szval.:)
2014. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
hagyd a pics*ba. Ha nem jön be akkor miért foglalkozol még vele?
2014. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mert bejön neki?
2014. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1: buta ribizligizi vagy

2: megakar szopatni

2014. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

11 válaszoló: arról nem tehetek hogy te csúnya vagy és nem szoktál hozzá hogy mindenki érted rajong és a suliban nem tudsz megszólalni de szerintem itt se kéne;)

14 válaszoló: nem vagyok ribikee csak egy kérdés volt hogy miért csinálhatja ezt.. és amúgy legjobb barátom és figyelembe fogom venni..

2014. dec. 3. 14:32
 16/21 A kérdező kommentje:
ja és még a 11. válaszolónak: tudom hogy akarnak... mert ezt is közölte velem a barátom.. meg igazából minden olyat ami szerintem csak magára tartozik meg majd valakire aki lefekszik vele... (pl.: a mértét hogy kire szokta kive*ni stb.)
2014. dec. 3. 14:34
 17/21 anonim válasza:
Meg akarja mutatni, hogy nemi beteg e.
2014. dec. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi megint a nem értelmes választ:)
2014. dec. 20. 18:38
 19/21 anonim válasza:
Ha nem akarod, hogy ezt mondja neked, akkor mondd meg neki, hogy hagyja abba.
2014. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
ez amúgy már teljesen mindegy mert van egy barátom és azóta békén hagy:)
2014. dec. 20. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!