Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az szinte az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az szinte az összes jó nőnek vékony izomtalan férfiasságtól mentes lányos cukifiúja? Ki védelmezi az olyan lányokat? Talán a saját apjuk?

Figyelt kérdés
Leginkább a 30 alatti korosztályra értem! és nem fogadom el azt hogy nekem is meg nekem is ilyen meg olyan pasim van, mert lehet egy két kivétel de nem ezt látom nap mint nap! Tehát ne akarjon senki meggyőzni az ellenkezőjéről csak a lányok magyarázatára vagyok kíváncsi! /Egy átlagos férfias pasi.../
2011. máj. 22. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Én ezt a tendenciát inkább a tizenéves lányok között látom. Az ismeretségi körömben, minden jó csajnak, férfias pasija van. Többek közt nekem is :)
2011. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy egy vékony, nem túl izmos srác "férfiasságtól mentes" és "cukifiú"? csak hogy tudd, egyébként meg az emberek normálisabb része nem az alapján dönti el, hogy kivel van, ahogy az illető kinéz, hanem egyszerűen azzal tölti az idejét, akivel jólérzi magát. Engem pl soha nem érdekelt, hogy a barátom vékonyabb vagy teltebb, magasabb vagy alacsonyabb stb. tőlem. Mert olyan jelleme és lénye van, hogy amellett nem számít. kicsit egyébként úgy érzem a kérdésen, mintha helyetted egy ilyen általad lenézett pasival jött össze a kiszemelt nőd...
2011. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a 15-17 éves lányoknál van így. Egy korukbeli fiú ritkán férfias.

Én pl 20 éves vagyok és 2 éve kezdett el jobban szőrösödni az arcom, most van egy kis borostám is. Mindig is vékony voltam, soha nem voltam izmos. Nem tehetek róla, ilyen vagyok, járok kondiba mégse látszik rajtam semmi.

Amúgy nem is nézek ki 20 évesnek.

2011. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%

"csak hogy tudd, egyébként meg az emberek normálisabb része nem az alapján dönti el, hogy kivel van, ahogy az illető kinéz, hanem egyszerűen azzal tölti az idejét, akivel jólérzi magát."

A lányok pont h külső alapján döntik el. Kivétel nélkül mindegyik. Ha nem érzik jól magukat az illetővel, akkor is vele maradnak, amíg nem találnak egy még jóképűbbet.

2011. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Naaa! Azért a huszonéveseknél is ezt látom! Persze korban minél feljebb annál kevesebbet de a 20-25 év között még eléggé gyakori!
2011. máj. 22. 10:40
 6/19 A kérdező kommentje:
A kommentem előttinek nagyon igaza van!
2011. máj. 22. 10:46
 7/19 anonim ***** válasza:
én tizenéves vagyok, és a hányinger kap el az ilyen kis gizda *fiúktól*. Nekem testes, erős, magas barátom van kicsit mackós jó hozzábújni (:
2011. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ma 10:40

nekem a belső értékek számítanak.. nem külső alapján jöttem össze a barátommal, hanem mert kedves volt, és figyelmes.


*a tizenéves lány.* :D

2011. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11:03 Érdekes, h ilyen lányok csak a gyikon vannak, a valóságban viszont eggyel se lehet találkozni. Ez vajon miért van?
2011. máj. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

talán nem jó helyen keresgélsz. esetleg azt várod ölbe tett kézzel, hogy ők fussanak utánad. nem tudom egyébként, mire alapozod azt, hogy a lányok kinézetre mennek. csak sajnálni tudlak, ha csak ilyen lányokat/nőket ismersz, és ezért ekkora tévhitekben kell élned. egyébként, ennyi erővel én is mondhatnám, hogy a férfiaknak meg csak a szexre kell egy nő... ugyan olyan általánosítás. (arról nem is beszélve, hogy a kérdés is arról szól, hogy az összes JÓ NŐNEK miért van... satöbbi satöbbi. és még a nők mennek kinézetre. gyönyörű.)

*akire a 10:40es reagált*

2011. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!