Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon odavagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon odavagyok érte de Mivel totál Domináns nem tűr ellentmondast és teljessen tanácstalan vagyok! Én 34vagyok Ő 29éves!

Figyelt kérdés

megismertem itt egy lányt!3napja szinte nonstop irkálunk,előző kapcsolatában a párja parancsol neki,Lelkileg kikészült,elmondom mindent nekem!Én is megnyiltam neki kiderült mindketten szeretjük a bdsm játékokat!

Rövidn megirom a lényege,ugy vettem észre nagyon kötödünk egymáshoz de azt mondta kegyetlen lesz velem,semmi se fog számitani(amit én szeretnék) mindig az lesz amit akar ha ellenkezek keményen megbüntet!Van pár olyan játék amit nehezzen viselek és rám akar erőltetni!

A lány kb.olyan szép mint egy modell!!!

Az este nagyon összekaptunk,teljessen tanácstalan vagyok mit tegyek,tudom kiröhögtök de félek tőle annyira brutál határozott!



2014. dec. 3. 08:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nemcsak véletlenül "férfiasan" határozott?
2014. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem férfi, képet is cseréltünk,naponta kb.300üzenetet váltunk,nagyon jó vele beszelgetni,de mikor előtör belőle a domina az iszonyu félelmetes!Nem vagyok gyáva nyúl,de tényleg én még ilyen határozottságot senkinél se tapasztaltam!
2014. dec. 3. 08:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nehez elhinni, hogy te 34 vagy. Nagyon gyerekesen irsz, illetve, ha annyi lennel, nem itt sirankoznal, hanem gondolkoznal a dolgon es azt tenned, amit jonak latsz.
2014. dec. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
és más képét nem küldheti el ugye?
2014. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, de a bdsm-ben nincs egy fajta korrigáló szó?

Tudod, ami nem oda illik és ha az egyik kimondja, az azt jelenti, hogy a másiknak visszább kell vennie.

Plusz minden szexben örök szabály, hogy "Bármit lehet, amíg mindkét fél akarja."

Ezt az egészet nem értettem, míg nem olvastam pár bdsm beállítottságú erotikus novellát.

Miután elolvastam, az jött le, hogy maximális bizalomnak kell lennie a domina és a szub között. Ha ez nincs meg (márpedig te nem bízol a csajban) akkor smafu az egész.

Vagy beszélgessetek többet, várjatok és közben alakítsatok ki nagyobb bizalmat. Esetleg erősebb érzelmeket.

Vagy akkor felejtős a dolog.

Szerintem. De ez csak az én véleményem. Nem értek hozzá, lehet hülyeségeket beszélek.

2014. dec. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves ADar 3napja nonstop irkálunk csak meg tudom állapitani. Valaki irásmodjábol,stilusábol hogy férfi vagy nő?Nagyon jól kijövünk alapban,pl.mindig elmond mindent mit csinál épp,kòtödünk egymashoz!Teljessen olyan stilusban irt az elején mint egy lelkileg ko. Nő,szakitás utan

Ne itt trollkodj,hanem adj éppkezlab tanacsot Inkabb!

2014. dec. 3. 08:35
 7/19 anonim ***** válasza:
Menj bele majd jelentsd fel nemi erőszakért.
2014. dec. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
na jó feleslegesen erőlködök
2014. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Neked nehez epkepzlab tanacsot adni, mert annyi eszed van, mint egy tanyer katicanak. Ha tenyleg 34 eves vagy (amit ketlek, kb. 14 lehetsz az irasod, fogalmazasod szinvonala alapjan), surgosen kezdj magaddal valamit - iratkozz be iskolaba kezdesnek.


Feltetelezve, de meg nem engedve hogy a kerdesed nem kamu: ha ennyire felsz tole, minek tartod a kapcsolatot? Csak mert 'szep mint egy modell'? Butasagra sajnos nincs gyogyszer, hiaba is kered.

2014. dec. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jut eszembe:

-Drágám játsszuk ma azt hogy megerőszakollak!

-De én azt nem akarom!

-Eeezaz, bébi!

2014. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!